سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
هاشمی:

ایجاد دو سایت برای ستاد بحران در تهران/ امکانات فعلی پاسخگوی نیاز 500 هزار نفر است

سرویس اجتماعی
استاندار تهران با بیان اینکه ستاد بحران فعلی در شرایط وقوع بحران تنها امکان خدمات‌رسانی به 500 هزار نفر را دارد، از ایجاد دو منطقه در تهران برای گسترش مدیریت بحران در سطح کشور خبر داد.
سه‌شنبه 30 آذر 1395 ساعت 10:17
ایجاد دو سایت برای ستاد بحران در تهران/ امکانات فعلی پاسخگوی نیاز 500 هزار نفر است استاندار تهران با بیان اینکه ستاد بحران فعلی در شرایط وقوع بحران تنها امکان خدمات‌رسانی به 500 هزار نفر را دارد، از ایجاد دو منطقه در تهران برای گسترش مدیریت بحران در سطح کشور خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/47334.jpg ایجاد,دو,سایت,برای,ستاد,بحران,در,تهران/,امکانات,فعلی,پاسخگوی,نیاز,500,هزار,نفر,است Icana

حسین هاشمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با هشدار نسبت به آسیب های شدید ناشی از وقوع زلزله در تهران، افزود: امروزه وضعیت ساختمان‌ها و خیابان‌ها در تهران و گسل‌هایی که در این شهر وجود دارد بسیار نگران‌کننده بوده و این مهم واقعیتی است که باید آن را پذیرفت.

وی ادامه داد: استانداری تهران با همکاری وزیر کشور موافقت کرد تا دو منطقه برای ستاد بحران در کشور ایجاد شود که این دو منطقه در جنوب مرقد امام (ره) و دیگری نزدیک فرودگاه امام(ره) در نظر گرفته شده که یکی از آن 40 هکتار و دیگری 100 هکتار وسعت دارد.

 

ستاد بحران فعلی قادر به پاسخگویی 500 هزار نفر در زمان وقوع بحران است

استاندار تهران تاکید کرد: ستاد بحران فعلی قادر به پاسخگویی 500 هزار نفر است که در نظر داریم با راه اندازی این دو منطقه، اقدامات اثربخشی را در زمان وقوع حادثه در تهران و حتی در کشور را انجام دهیم، بر این اساس قرار است اعتبارات این مناطق نیز از ماده 10 و 12 ستاد مدیریت بحران در نظر گرفته شود.

 

وضعیت ساخت و سازها و بلند مرتبه سازی ها در پایتخت بسیار نگران کننده است

استاندار تهران گفت: امروزه وضعیت ساخت و سازها و بلند مرتبه سازی های پایتخت بسیار نگران کننده است و باید برای آن راهکاری در نظر گرفت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر