خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1388/03/05 11:57:00
سرویس صحن

انتقاد عباسپور به انتشار مطالب خلاف واقع از قول وی در یک روزنامه‌

**رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی نسبت به انتشار مطالب خلاف واقع از قول وی و کمیسیون در یکی از روزنامه‌ها انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "علی عباسپور تهرانی فرد"‌ با استناد به بند 11 ماده‌ 23 آیین نامه داخلی مجلس گفت: بعضا دیده می‌شود که برخی خبرنگاران حاضر در مجلس، در مصاحبه‌های خود با نمایندگان، آنچه خود در نظر دارند را منعکس می‌کنند.

وی با اشاره به مصاحبه خود با خبرنگار یکی از روزنامه‌ها در خصوص طرح بیمه تحصیلی یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: بنده به این خبرنگار گفتم که از طرح بیمه تحصیلی فلان کاندیدا اطلاع ندارم. اما خبرنگار مذکور در توضیح این طرح گفت که بر اساس طرح فوق، 75 درصد شهریه به صورت وام پرداخت می‌شود و بازپرداخت آن هم پس از فراغت از زمان تحصیل است.

عباسپور افزود: بنده گفتم که در حال حاضر هم این روال در دانشگاه‌ها انجام می‌شود، زیرا دولت برای این امر 120 میلیارد تومان در لایحه‌ بودجه‌ 88 پیشنهاد داده بود که ما آن را کافی ندانستیم و در کمیسیون پیشنهاد 560 میلیارد تومان را مطرح کردیم که تصویب نشد.

وی ادامه داد: اما متاسفانه در جریده مذکور آمده است که آقای عباسپور و کمیسیون آموزش و تحقیقات از طرح فوق استقبال می‌کنند.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات با بیان این‌که امروز صبح تکذیبیه به روزنامه فرستادیم، گفت: تصویب نشدن مبلغ ذکر شده در راستای مخالفت نبوده، بلکه به علت عدم درآمد بوده است.

وی از هیات رییسه و به خصوص کارپرداز فرهنگی مجلس خواست تا به این‌گونه خبرنگاران تذکر دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet