fa برگزاری نمایشگاه کارآفرینی در مجلس/ درخواست کارآفرینان از نمایندگان نمایشگاه کارآفرینی به مدت چهار روز در مجلس شورای اسلامی با هدف نشان دادن توانایی کارآفرینان در تولید ملی و توجه به اقتصاد مقاومتی برگزار شده است. 1/4/2017 12:34:20 PM 1/4/2017 12:16:42 PM Icana http://media.icana.ir//Image/2017/01/201701105896301667_Orig.jpg http://media.icana.ir//Image/2017/01/201701105896301667_Thum.jpg Icana
Icana.ir
جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۷
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram

برگزاری نمایشگاه کارآفرینی در مجلس/ درخواست کارآفرینان از نمایندگان

سرویس صحن
نمایشگاه کارآفرینی به مدت چهار روز در مجلس شورای اسلامی با هدف نشان دادن توانایی کارآفرینان در تولید ملی و توجه به اقتصاد مقاومتی برگزار شده است.
چهارشنبه 15 دی 1395 ساعت 12:26
برگزاری نمایشگاه کارآفرینی در مجلس/ درخواست کارآفرینان از نمایندگان

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،نمایشگاه کارآفرینی از روز یکشنبه (12 دی ماه) با حضور نایب رییس مجلس شورای اسلامی آغاز به کار و تا پایان امروز چهارشنبه (15 دی) در مجلس شورای اسلامی، آغاز به کار کرد.

دراین نمایشگاه 15 شرکت که جزو کارآفرینان و تولیدکننده های برتر ایرانی هستند،حضور دارند.

فرشید تواضع یکی از کارآفرینانی طرح های توسعه گروه کارخانجات مقصود است در باره حضور این شرکت در نمایشگاه گفت: این مجموعه از سال 73 آغاز به کار کرده و همچنان پر قدرت در حال فعالیت است.

وی ادامه داد:یکی از بزرگترین مشکلات ما به تامین اجتماعی و اداره دارایی باز می گردد و عدم اطلاعات لازم برای کمک به تولید کننده در جهت صادرات دیگر مشکلاتی است که با آن مواجه هستیم که از نمایندگان مجلس درخواست داریم به آن رسیدگی کنند.

نماینده شرکت طرح های توسعه گروه کارخانجات مقصود تاکید کرد: باید بانک های اطلاعاتی برای کشورهای هدف وجود داشته باشد تا بتوانیم از این بانک ها استفاده کنیم و انتخاب کارگزارانی در کشورهای مختلف داشته باشیم.

تواضع یادآور شد:ازسویی دیگر بحث ارتباط بانک ها و تبادل ارز است که این نیز از مشکلاتی است که شرکت ها با آن درگیر هستند که تقاضایمان آن است که بانکی خارجی در ایران شعبه ای را تاسیس کند تا تبادل ارز راحت تر صورت گیرد و بتوان کار صادرات را تسریع کنیم؛ همچنین یک نوع فضای رقابتی بین بانک داخلی و بانک خارجی در زمینه نوع تسهیلات و نرخ سپرده گذاری ها ایجاد می شود.

وی افزود:در مورد ارزش افزوده نیز باید به این نکته اشاره کرد مواردی که حتی ممکن است به فروش منجر نشده باشد یا اینکه به دلایل متعدد دچار چالش هایی با مشتری هستیم،اما ناچار به پرداخت ارزش افزوده هستیم.

نماینده شرکت طرح های توسعه گروه کارخانجات مقصود گفت:همچنین پیشنهاد می شود که گمرک های تخصصی راه اندازی شود تا کالاها از نظر قاچاق پنهان اتفاق نیفتد./

پایان پیام

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

fa Icana

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC