ولادت امام موسی کاظم (ع)
1388/03/08 10:01:00
سرویس سیاسی
وعده‌های اقتصادی نامزدها؛ شعار یا واقعیت -5

مصباحی مقدم: ‌برخی وعده های داده شده توسط کاندیداها در اختیار رییس جمهور نیست

**رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برخی از وعده های داده شده توسط کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در اختیار رییس جمهور نیست.

"غلامرضا مصباحی مقدم" در گفتگو با خبر نگار خانه ملت در خصوص شعارهای تبلیغاتی کاندیداهای ریاست جمهوری با بیان اینکه  در دوره های قبل کاندیداها بیشتر شعارهای سیاسی و اجتماعی می دادنداظهار داشت :‌ باید اظهار خوشبختی کنیم که ما تمامی کاندیداها متوجه شده اند که مشکل مردم مسائل حاشیه ای نیست بلکه  مسئله مهمتر مسئله معیشتی و اقتصادی آنهاست.
وی با بیان اینکه‌ مشکل مردم در حال حاضر اقتصادی  و ‌مسکن می باشد و به همین خاطر نیز کاندیداها بر روی این مسائل تمرکز کرده اند تا بتوانند آراء مردم را جلب نمایند.
رییس کمیسیون ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی  با بیان اینکه برخی از وعده های داده شده توسط کاندیداها در اختیار رییس جمهور نیست تصریح کرد:‌ برخی از مسائل باید اول به تصویب مجلس برسد و پس از آن رییس جمهور آن را عملی سازد.
مصباحی  مقدم افزود: ‌کاندیداها باید آنچه که در اختیار خود دارند وعده کنند.
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد وخیم نشان دادن اوضاع اقتصادی توسط برخی از کاندیداها گفت:‌ ما با مشکلات اقتصادی رو برو هستیم اما بزرگنمایی این مشکلات به مصلحت کشور نمی باشد.
رییس کمیسون اقتصادی خاطر نشان کرد: آنچه حائز اهمیت است این که برخی از کاندیدهای ریاست جمهوری این دوره جزو طیف هایی بوده اند که دردوران قبل نیز مدیریت کشور را بر عهده داشته اند اما وعده های آنها متناقض می باشد.
وی افزود:  وعده های انتخاباتی که این کاندیداها می دهند در صورت اجرایی بودن آن در دوره های قبل می توانست به منصه ظهور برسد و این مسئله نشان دهنده آن است که این شعارها مصرف انتخاباتی دارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet