شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

رییس مجلس نمایندگان بحرین انتخاب مجدد لاریجانی به ریاست مجلس را تبریک گفت

سرویس سیاسی
**"خلیفه بن احمد الظهرانی" رییس مجلس نمایندگان بحرین در پیامی به "علی لاریجانی" رییس مجلس شورای اسلامی ایران انتخاب مجدد ایشان به ریاست مجلس تبریک و تهنیت گفت.
جمعه 8 خرداد 1388 ساعت 09:51

رییس مجلس نمایندگان بحرین در این پیام با تبریک و تهنیت به ایشان بمناسبت انتخاب مجدد وی به ریاست مجلس شورای کشور برادر و دوست جمهوری اسلامی ایران، بخاطر اعتمادی که نمایندگان و اعضای مجلس شورای اسلامی به ایشان داشته و بار دیگر به ایشان برای ریاست مجلس رای داده‌اند، تبریک گفته است.

خلیفه الظهرانی در پیام تبریک خود، از خداوند متعال برای ایشان در خدمت به کشور و ملت برادر ایران آرزوی توفیق روز افزون نموده است.

رئیس مجلس نمایندگان بحرین همچنین ضمن تمجید از روابط ممتاز فیمابین دو ملت دوست و برادر، خواستار توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر روابط فیما بین دو کشور گردید و از نقش انجمن دوستی پارلمانی ایران و بحرین به ریاست دکتر "صلاح علی" نایب رئیس مجلس نمایندگان بحرین که اکنون در چارچوب تبادل دیدارهای متقابل بین انجمن دوستی پارلمانی در راس هیاتی از مجلس نمایندگان بحرین و با حضور اعضای انجمن دوستی پارلمانی در تهران بسر می‌برد، تمجید بعمل آورده و خواستار فعال نمودن نقش این کمیته در تبادل تجربیات پارلمانی و بهره مندی از تجربیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000