هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
برزگر کلشانی:

پیام های تمدید وضعیت اضطراری علیه ایران در روزهای آخر ریاست جمهوری اوباما/ دخالت های آمریکا در امورکشورها اضطراری ترین وضعیت دنیا است

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکا به دلیل دشمنی دیرینه ای که با ایران دارد دست به تمدید وضعیت اضطرار ملی علیه ما زده است.
شنبه 25 دی 1395 ساعت 15:13
پیام های تمدید وضعیت اضطراری علیه ایران در روزهای آخر ریاست جمهوری اوباما/ دخالت های آمریکا در امورکشورها اضطراری ترین وضعیت دنیا است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکا به دلیل دشمنی دیرینه ای که با ایران دارد دست به تمدید وضعیت اضطرار ملی علیه ما زده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606104892053267.jpg پیام,های,تمدید,وضعیت,اضطراری,علیه,ایران,در,روزهای,آخر,ریاست,جمهوری,اوباما/,دخالت,های,آمریکا,در,امورکشورها,اضطراری,ترین,وضعیت,دنیا,است Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تمدید وضعیت اضطراری آمریکا در مقابل ایران اظهار داشت: تمدید وضعیت اضطراری توسط اوباما، امر طبیعی است و اولین باری نیست که چنین رفتاری در قبال جمهوری اسلامی ایران دارد.

نماینده مردم سلماس در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: سالیان متمادی چنین رفتاری داشته اند حتی گزارش مثبت آژانس بین المللی انرژی اتمی در خصوص عملکرد درست ایران در برجام هم باعث نشده است که آمریکایی ها دست از رفتارهای خصمانه بردارند.

وی گفت: ذات نظام سرمایه داری آمریکا است که با نظام جمهوری اسلامی مشکل دارد، ایران با دنیا مشکلی ندارد بلکه آمریکایی ها هستند که با نظام مقدس ما مشکل دارند.

برزگر تاکیدکرد: آمریکا به سمت دخالت در برخی امور ایران از جمله فعالیت موشکی ما در حال حرکت است و می خواهد در این زمینه ها دست اندازی کند و از اینکه ایران همراه سیاست ها او در منطقه نیست عصبانی شده است.

این نماینده اظهار داشت: ایران کشور مستقل است ما از آمریکا دستور نمی گیریم که سیاست های او را در منطقه پیاده کنیم تصور می کنند ما هم باید مانند برخی کشورهای منطقه به درخواست های آمریکا پاسخ مثبت دهیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ما سیاست خارجی خود را پیش می گیریم و با توجه به منویات مقام معظم رهبری، نظام و مردم حرکت می کنیم ایران به فکر آرمان های خود است و کاری به آمریکا نداریم ما به دنبال اعتمادسازی در جهان هستیم و بسیاری از جوسازی های علیه ایران در حال پاک شدن است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000