شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نایب رییس مجلس نواب بحرین:

در مقابل فشار قدرت‌های بزرگ برای موضع گیری علیه ایران، تسلیم نمی‌شویم

سرویس بین الملل
**نایب رییس مجلس نواب بحرین تاکید کرد: کشور ما در مقابل فشار قدرت‌های بزرگ برای موضع گیری علیه ایران تسلیم نخواهد شد.
شنبه 9 خرداد 1388 ساعت 17:18

به گزارش خانه ملت، "صلاح علی مهر" ظهر روز شنبه با "امیدوار رضایی" رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و بحرین دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار رضایی با اشاره به سابقه روابط و مشترکات تاریخی، فرهنگی و دینی بین دو کشور گفت: وجود ظرفیت‌های فراوان برای گسترش هر چه بیشتر مناسبات و همکاری‌های دوجانبه، ارتقاء روابط در سطوح مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را می‌طلبد.

وی در ادامه با تاکید بر توسعه ارتباطات گروه‌های دوستی پارلمانی افزود: تبادل هیات‌های سیاسی و پارلمانی ایران و بحرین می‌تواند بستر همکاری‌های هرچه بیشتر دو کشور را در منطقه خلج‌فارس و محافل بین‌المللی فراهم کند.

رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و بحرین با خاطرنشان ساختن لزوم وحدت مسلمانان در جهان گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال طرحی می‌باشند که میان جمهوری اسلامی ایران و کشورهای عرب اختلاف ایجاد کنند که این موضوع بیداری و هوشیاری ملل اسلامی را می‌طلبد.

امیدوار رضایی توانمندی‌های علمی و تکنولوژیکی کشور ایران را در منطقه و جهان قابل توجه دانست و بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران در انتقال تجارب خود در این راستا به کشورهای منطقه و فراتر از آن تاکید کرد.

در ادامه این دیدار صلاح علی محمد نایب رییس مجلس نواب بحرین، جمهوری اسلامی ایران را کشوری مهم و بزرگ در منطقه و با روابط خوب با بحرین ارزیابی کرد و گفت: بحرین امنیت ایران را امنیت خود می‌داند و در مقابل فشار قدرت‌های بزرگ برای موضع گیری علیه ایران تسلیم نخواهد شد.

در پایان رییس گروه دوستی پارلمانی بحرین تشریک مساعی و همکاری گسترده فی‌مابین در محافل بین‌المللی، اسلامی و آسیایی را خواستار شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000