انتخابات ریاست جمهوری
1388/03/09 17:34:00
سرویس سیاسی
جمعی از نمایندگان مجلس در نامه‌ای به لاریجانی خواستار شدند

برخورد قاطع هیات رییسه با انتشار اخبار خلاف واقع درباره نمایندگان در یکی از روزنامه‌ها

**جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درنامه‌ای به "علی لاریجانی"، خواستار برخورد قاطع هیات رییسه مجلس با انتشار اخبار خلاف واقع درباره نمایندگان در یکی از روزنامه‌ها شدند.

به گزارش ایرنا، نمایندگان در نامه خود انتشار چنین اخبار کذبی را در آستانه‌ انتخابات، اقدامی جهت‌دار برای زیر سوال بردن اقدامات دولت نهم و توهین به شان نمایندگان دانستند.

نمایندگان در نامه خود یادآورشدند: روزنامه اعتماد پنجم خرداد ماه جاری گزارشی از مجلس با تیتر "‌نوبت چک‌های انتخاباتی" مبنی بر اعطای چک‌های 200 میلیون ریالی به پیوست نامه‌ای از وزیر کشور به برخی یا جمعی از نمایندگان مجلس با عنوان کمک‌های دولت نهم به حوزه انتخابیه منتشر کرد.

نمایندگان امضا کننده نامه، این مطلب را خلاف واقع و کذب محض دانسته و طرح چنین اظهاراتی از جانب روزنامه اعتماد را توهین، تهمت و افترا به ساحت مقدس مجلس شورای اسلامی، نمایندگان محترم مردم، وزارت کشور و دولت نهم دانستند.

نمایندگان درنامه خود تاکید کردند: اینگونه سیاه‌نمایی‌ها در آستانه انتخابات دهمین دوره ریاست‌ جمهوری اقدامی ناپسند است که موجب بی‌اعتمادی مردم نسبت به مجلس شورای اسلامی و دولت خدمتگذار می‌شود.

آنان همچنین این اظهارات را گامی در جهت زیر سوال بردن و جهت‌دار جلوه دادن اقدامات دولت و توهین به شان نمایندگان مردم دانستند و خواستار برخورد قاطع هیات رییسه مجلس با این چنین مطالب و اظهارنظرها شده و آنها را غیر واقعی دانستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet