هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوروزی:

بیانیه موگرینی به مناسبت سالگرد اجرائی شدن برجام باید بدعهدی آمریکا را یادآور می‌شد

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: موگرینی باید در بیانیه خود از بدعهدی آمریکا یاد می‌کرد اما آنقدر مستقل نیستند که مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا چنین موضوعی را در بیانیه خود مطرح کند.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 16:53
بیانیه موگرینی به مناسبت سالگرد اجرائی شدن برجام باید بدعهدی آمریکا را یادآور می‌شد سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: موگرینی باید در بیانیه خود از بدعهدی آمریکا یاد می‌کرد اما آنقدر مستقل نیستند که مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا چنین موضوعی را در بیانیه خود مطرح کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201607106844822033.jpg بیانیه,موگرینی,به,مناسبت,سالگرد,اجرائی,شدن,برجام,باید,بدعهدی,آمریکا,را,یادآور,می‌شد Icana

حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص انتشار بیانیه فدریکا موگرینی به مناسبت سالگرد اجرائی شدن برجام، اظهار داشت: از ابتدای مذاکرات هسته ای نسبت به برجام خوشبین نبوده‌ایم، می توان گفت این مذاکرات بین ایران و 5 بوده، نه مذاکرات ایران و 1+5، زیرا آمریکا از ابتدا خوی مستکبرانه داشت.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: سیاسی کاری های آمریکا ناشی از نفوذ صهیونیست‌ها در حاکمیت این کشور بود و این موضوع همیشه برای ایران خطرآفرین است.

سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دشمن استراتژیک جمهوری اسلامی ایران، رژیم صهیونیستی است، و این رژیم دائما به دنبال مبارزه و درگیری با ایران اسلامی است.

نوروزی متذکر شد: دولت های ترامپ و اوباما نسبت به ایران رویکرد منفی دارند و در این مسیر ابایی ندارند، اما جمهوری اسلامی ایران به عنوان ملتی مسلمان به تعهدات خود در برجام عمل کرده ایم.

وی با بیان اینکه موگرینی در بیانیه خود اذعان دارد که ایران به تعهدات خود عمل کرده است، افزود: ولی آمریکا به تعهدات خود پایبند نیست، رابطه ایران و آمریکا بهبود نیافته و این مشکلات همچنان ادامه خواهد داشت.

سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اتحادیه اروپا نیز به تمام تعهدات خود عمل نکرده ولی نسبت به آمریکا بهتر بوده است، گفت: موگرینی باید در بیانیه خود از بدعهدی آمریکا یاد می‌کرد اما آنقدر مستقل نیستند که مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا چنین موضوعی را در بیانیه خود مطرح کند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000