سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شریعت‌نژاد بیان کرد:

تاکید مجلس بر رونق کسب و کار در برنامه ششم توسعه

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: در برنامه ششم توسعه، رویکرد توسعه کسب و کار پیش‌بینی شده و در مجلس مصوب شده است.
سه‌شنبه 28 دی 1395 ساعت 16:11
تاکید مجلس بر رونق کسب و کار در برنامه ششم توسعه نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: در برنامه ششم توسعه، رویکرد توسعه کسب و کار پیش‌بینی شده و در مجلس مصوب شده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100189927295.jpg تاکید,مجلس,بر,رونق,کسب,و,کار,در,برنامه,ششم,توسعه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شمس‌الله شریعت‌نژاد درباره مشکلات و دغدغه‌های شهرستان رامسر گفت: برای اشتغال جوانان سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی باید رونق پیدا کرده تا موجب تولید و توسعه شده که در این زمینه تلاش همه مسئولان نیاز است.

وی با اشاره به این‌که «سیاست‌های کلان اقتصادی به دولت وابسته است» افزود: در منطقه گردشگری و در حوزه طبیعت‌گردی برای افرادی که تمایل به سرمایه‌گذاری دارند باید معافیت‌های مالیاتی صورت گیرد تا جاذبه حضور سرمایه‌گذار ایجاد شود.

شریعت‌نژاد با اشاره به این‌که «در برنامه ششم توسعه، رویکرد توسعه کسب و کار پیش بینی شده و در مجلس مصوب شده است» افزود: این مصوبه به شورای نگهبان ارسال شده است اما امیدواریم به سرنوشت برنامه چهارم و پنجم دچار نشود.

وی با بیان این‌که «کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در زمینه تهیه برنامه ششم کمک‌های زیادی به دولت ارائه داد تا موضوعات محوری مانند توسعه کسب و کار ، آب و محیط زیست مدنظر قرار گیرد» تصریح کرد: باید تلاش کنیم ظرفیت‌های اشتغال زایی را افزایش دهیم.

شریعت‌نژاد مهم‌ترین برنامه‌های مجلس که برای منطقه غرب مازندران تاثیرگذار است را تهیه برنامه ششم عنوان کرد و افزود: در برنامه ششم منافع ملی و منطقه‌ای را مد نظر قرار داده و پنج ماه درگیر برنامه ششم بودیم که پشتیبانی از خسارات کشاورزان و حمایت از سرمایه‌گذاران و تصویب پروژه‌ها و توزیع اعتبارات استانی و ملی در این برنامه دیده شده است.

به گزارش ایسنا، وی تصریح کرد: از سرمایه گذاران برای ایجاد شغل و تولید ملی حمایت کرده و منطقه گردشگری غرب مازندران با تسهیل سرمایه گذاری به موفقیت خواهد رسید.

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000