هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

پیگیری مطالبات فرهنگیان در دیدار شیویاری با وزیر آموزش و پرورش

سرویس استان ها
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی امروز در دیدار با وزیر آموزش و پرورش مطالبات فرهنگیان استان آذربایجان شرقی به خصوص شهرستان میانه را مطرح و پیگیر رفع دغدغه های فرهنگیان شد.
سه‌شنبه 28 دی 1395 ساعت 16:54
پیگیری مطالبات فرهنگیان در دیدار شیویاری با وزیر آموزش و پرورش نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی امروز در دیدار با وزیر آموزش و پرورش مطالبات فرهنگیان استان آذربایجان شرقی به خصوص شهرستان میانه را مطرح و پیگیر رفع دغدغه های فرهنگیان شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606103776873606.jpg پیگیری,مطالبات,فرهنگیان,در,دیدار,شیویاری,با,وزیر,آموزش,و,پرورش Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ یعقوب شیویاری، نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی امروز در دیدار با وزیر آموزش و پرورش مطالبات فرهنگیان استان آذربایجان شرقی به خصوص شهرستان میانه را مطرح و پیگیر رفع دغدغه های فرهنگیان شد.

در این دیدار که در پی اعتراض جمع کثیری از فرهنگیان میانه به انتصاب اخیر در اداره آموزش و پرورش این شهرستان صورت گرفت، نماینده مردم در مجلس از نادیده گرفتن نظرات کارشناسان و فرهنگیان شهرستان در انتخاب مدیران آموزش و پرورش توسط مدیرکل استان انتقاد نمود و خواستار تعامل  و هماهنگی بیشتر مدیران در توجه به مطالبات فرهنگیان و نیازهای اموزش و پرورشی مدارس گردید.

وزیر آموزش و پرورش در این دیدار که با حضور معاون پارلمانی وزارت خانه صورت گرفت با  بیان اینکه نادیده گرفتن نظرات کارشناسی معلمان و فرهنگیان منطقه در انتصابات مدیران مطلوب نیست برای رفع نگرانی فرهنگیان شهرستان قول مساعد داده و دستورات لازم برای رسیدگی به این موضوع و نیز  مطالبات و درخواست های معلمان و فرهنگیان را صادر نمود.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000