سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کوچکی نژاد،تاکیدکرد:

دولت باید فضای حضور دلالان در بازار شب عید را با نظارت جامع مهار کند

سرویس اقتصادی
نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه دولت از ایجاد جنگ روانی در نرخ بازار شب عید جلوگیری کند،گفت: تنظیم بازارشب عید نباید در حد شعار باقی بماند بلکه باید از تجارب سالیان سال در این ایام استفاده بهینه کرد.
جمعه 1 بهمن 1395 ساعت 12:41
دولت باید فضای حضور دلالان در بازار شب عید را با نظارت جامع مهار کند نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه دولت از ایجاد جنگ روانی در نرخ بازار شب عید جلوگیری کند،گفت: تنظیم بازارشب عید نباید در حد شعار باقی بماند بلکه باید از تجارب سالیان سال در این ایام استفاده بهینه کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201607107443420074.jpg دولت,باید,فضای,حضور,دلالان,در,بازار,شب,عید,را,با,نظارت,جامع,,مهار,کند Icana

 جبار کوچکی نژاد درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت تنظیم بازارکالاهای اساسی مردم،گفت: دولت باید به طور  جدی با برگزاری جلسات منظم وکاربردی با ارائه راهکاری تنظیم نرخ کالاهای غذایی بازار شب عید را  به طریقی اصولی عملیاتی کند تا تمام شهروندان بتوانند در این ایام مایحتاج  خود را تامین کنند.

نماینده مردم رشت درمجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: ما کمبودی در زمینه عرضه مواد غذایی دربازار شب عید نداریم ،بنابراین می توان با نظارت جامع توسط دولت مایحتاج  غذایی مردم را به نحو کارشناسی شده تامین کرد.

 تنظیم بازارشب عید نباید درحد شعار باشد

کوچکی نژاد، افزود:دلالان از فرصت های همچون بازار شب عید استفاده میکنند و این درحالی است که دولت باید فضای حضور دلالان  را با نظارت جامع  مهار کند و این درحالی است که تنظیم بازارشب عید نباید درحد شعار باشد بلکه باید از تجارب سالیان سال در این  عرصه  استفاده بهینه کرد.

 عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه مردم در شرایطی که در فشار اقتصادی  به سر می برند،  انتظار دارند دولت شب  عید به دادشان برسد،یادآورشد:دولت  از بهمن تا اسفندماه  باید هرساله  بطور جامع  بر وضعیت بازار شب عید متمرکز شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط