هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مافی:

مهلت 45 روزه مجلس به دولت برای ارائه لایحه نظام جامع انتخابات/ لایحه نرسد، مجلس طرح خود را ارائه می‌دهد

سرویس سیاسی
نایب رئیس اول کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی از مهلت 45 روزه مجلس به دولت برای ارائه لایحه نظام جامع انتخابات خبرداد.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 08:58
مهلت 45 روزه مجلس به دولت برای ارائه لایحه نظام جامع انتخابات/ لایحه نرسد، مجلس طرح خود را ارائه می‌دهد نایب رئیس اول کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی از مهلت 45 روزه مجلس به دولت برای ارائه لایحه نظام جامع انتخابات خبرداد. http://cdn.icana.ir/d/019/201611104656351219.jpg مهلت,45,روزه,مجلس,به,دولت,برای,ارائه,لایحه,نظام,جامع,انتخابات/,لایحه,نرسد،,مجلس,طرح,خود,را,ارائه,می‌دهد Icana

پروانه مافی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص احتمال اصلاح قانون انتخابات، اظهار داشت: کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور حدود یک ماه و نیم پیش، در جلسه ای که معاون وزیر کشور نیز حضور داشت، آمادگی خود را برای دریافت و بررسی لایحه جامع نظام انتخابات اعلام کرد.

نایب رئیس اول کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: منتظریم تا لایحه جامع نظام انتخابات از سوی دولت به دست ما برسد و آن را در کمیسیون شوراها و مجلس مورد بررسی قرار دهیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: زمان معینی را برای تحویل این لایحه از سوی دولت به مجلس در نظر گرفته‌ایم و مهلت را در آن جلسه، به معاون وزیر کشور ابلاغ کردیم.

مافی متذکر شد: در آن جلسه بیان شد که کمیسیون شوراها آماده دریافت لایحه جامع نظام انتخابات است و اگر این مهلت تمام شود، لایحه را به طرح تبدیل خواهیم کرد.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی از طریق طرح به این موضوع ورود پیدا می‌کند و در صورت لزوم اصلاحاتی را انجام می‌دهد.

نایب رئیس اول کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مهلتی که کمیسیون برای ارائه لایحه از سوی دولت در نظر گرفته 45 روز است، گفت: اگر در این مهلت لایحه از سوی دولت به مجلس ارائه نشود، مجلس با طرح ورود پیدا می کند./

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000