شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
وقفچی:

بخش اعظمی از دغدغه های کشاورزان در مجلس مطرح شده است

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: بخش اعظمی از دغدغه های کشاورزان در مجلس شورای اسلامی مطرح شده و قوه مقننه برای پاسخگویی به این مشکلات عزم جدی دارد.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 10:17
بخش اعظمی از دغدغه های کشاورزان در مجلس مطرح شده است سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: بخش اعظمی از دغدغه های کشاورزان در مجلس شورای اسلامی مطرح شده و قوه مقننه برای پاسخگویی به این مشکلات عزم جدی دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201608101125806945.jpg بخش,اعظمی,از,دغدغه,های,کشاورزان,در,مجلس,مطرح,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی وقفچی افزود: نگاه ما به کشاورزی نگاه درستی نیست و این وضعیت که وجود دارد، در شان نظام اسلامی نیست.

وی یادآور شد: حلقه های بخش های مختلف جامعه به هم متصل نیستند تا یک زنجیره کامل را تشکیل بدهند.

وقفچی اظهار کرد: از سویی باید مدافع کشاورزی باشیم ولی با تسهیلات 20 درصد و بدون توجه به صادرات، تکنولوژی و نیروی انسانی کارآمد، این موضوع امکان پذیر نیست.
 

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از نیروهای کشور باید بازنشسته شوند، اما امروز یکی از مهمترین وزارتخانه های کشور با حضور نیروهای بازنشسته اداره می شود و فرصت برای حضور جوانان وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: بزرگترین چالش ما در کشور خلاف دنیا، همین ارزش قائل نشدن به انسان ها و نیروهای کارآمد و متخصص است.

وقفچی ادامه داد: امکان ندارد که از سویی از نیروهای بازنشسته استفاده کنیم و از سوی دیگر شعار استفاده از نیروهای جوان و اشتغالزایی برای این قشر بدهیم.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز بزرگترین راه کشور برای برون رفت از وضعیت فعلی بها دادن به نیروهای کارآمد و ارزشی است.

وی اضافه کرد: باید در این مسیر جوانان را باور کرد و به آنان ایمان داشت که آنان می توانند کشور را در دست بگیرند و همچون زمانی که دفاع مقدس را مدیریت کردند، کشور را اداره کنند.

وقفچی ابراز کرد: به زودی برنامه ششم توسعه، در شورای نگهبان تصویب و ابلاغ می شود و می توان پس از آن به طور مبسوط برای حل مسائل کشاورزان زمان و انرژی صرف کرد.
 

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش تعرفه خرید تضمینی محصولات کشاورزی متناسب با نرخ تورم ضرورت دارد و دولت باید بداند که محقق نشدن این موضوع ظلم مضاعف به کشاورزان است.

به گزارش ایرنا، وی تاکید کرد: آبرومندی، امنیت و سلامت غذایی این کشور وابسته به گندم است و باید قدردان تولیدکنندگان این محصول راهبردی بود.

در پایان این مراسم 31 نفر از کشاورزان و بهره برداران نمونه استان زنجان تجلیل شدند.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000