سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بنیادی:

با تدبیر دولت یازدهم کشور به سمت انضباط و قانونگرایی پیش می رود

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم شهرستانهای کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با تدبیر دولت یازدهم کشور به سمت انضباط و قانونگرایی پیش می رود لذا انتظار داریم انصاف رعایت شود و کارهای صورت گرفته توسط دولت اعلام شوند.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 10:24
با تدبیر دولت یازدهم کشور به سمت انضباط و قانونگرایی پیش می رود نماینده مردم شهرستانهای کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با تدبیر دولت یازدهم کشور به سمت انضباط و قانونگرایی پیش می رود لذا انتظار داریم انصاف رعایت شود و کارهای صورت گرفته توسط دولت اعلام شوند. http://cdn.icana.ir/d/019/201605108159176915.jpg با,تدبیر,دولت,یازدهم,کشور,به,سمت,انضباط,و,قانونگرایی,پیش,می,رود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهروز بنیادی در نشست هم اندیشی دهیاران و شوراهای اسلامی بخش مرکزی کاشمر بیکاری و مهاجرت را از تهدیدات اصلی ذکر و بیان کرد: از مجموع 6 هزار میلیارد ریالی که طی چند روز اخیر دولت به خراسان رضوی اختصاص داد چهار هزار میلیارد ریال تومان آن برای مناطق حاشیه شهر مشهد در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در دولت قبل بخاطر سوءمدیریت اعتبارات و فرصتها از دست رفت و امروز شاهد بروز مشکلات مهاجرت، بیکاری و حاشیه نشینی هستیم.

این نماینده مجلس ادامه داد: به رغم تمامی مشکلاتی که دولت با آن روبرو بوده توجه ویژه ای به روستاها داشته است و نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم متوجه شده اند با سر و صدا و ایجاد تنش که در دوره های قبل شاهد آن بودیم مشکلات رفع نمی شوند.

وی پارسال را بدترین و سخت ترین سال مالی برای دولت یازدهم توصیف و بیان کرد: دولتهای نهم و دهم بدهیهایی ایجاد کرده اند که سررسید آنها سال 1394 بود. به رغم کاهش قیمت نفت 600 هزار میلیارد تومان بدهی ازدولت قبل وجود داشت که دولت یازدهم باید پرداخت می کرد اما با تلاشهای صورت گرفته امروز شاهد رشد اقتصادی و کاهش تورم در ایران هستیم.

بنیادی گفت: ظرف شش ماه دوم امسال دولت به پول فروش نفت و برخی درآمدهای دیگر می رسد لذا بدون شک در ماههای آینده وضعیت مالی بهتر شده و این بدهیهای مانده پرداخت می شود و شاهد حرکت شتابان اقتصادی خواهیم بود.

وی به اقدامات برای کشاورزان نیز اشاره و بیان کرد: هر تعاونی دهیاری که طرح اقتصادی خوب، درآمدزا و اشتغالزا برای روستا داشته باشد تا 15 بهمن ماه آتی فرصت دارد با ارائه طرح خود از تسهیلات تخصیصی با سود چهار درصد بهره مند شود.

نماینده مردم شهرستانهای کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: دهیاریها همانند شهرداریها باید بتوانند منابع درآمد پایدار برای خود ایجاد کنند.

به گزارش ایرنا، مرکز شهرستان 195 هزار نفری کاشمر در فاصله 228 کیلومتری جنوب غرب مشهد واقع است. این شهرستان مرکب از دو بخش مرکزی و کوهسرخ دارای 63 روستا است. 61 هزار نفر از جمعیت کاشمر ساکن روستاها هستند.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000