سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رئیس اتاق اصناف ایران:

بازگشت اعتماد به میان دولت و بازار/ثبات،دستاورد سال‌های اخیر کسبه

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه پس از سال‌ها، اعتماد به میان بازار و دولت بازگشته است، گفت: علیرغم مشکلات بسیار، بازار در سنوات اخیر همواره باثبات بوده است.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 10:27
بازگشت اعتماد به میان دولت و بازار/ثبات،دستاورد سال‌های اخیر کسبه رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه پس از سال‌ها، اعتماد به میان بازار و دولت بازگشته است، گفت: علیرغم مشکلات بسیار، بازار در سنوات اخیر همواره باثبات بوده است. http://cdn.icana.ir/d/019/126923.jpg بازگشت,اعتماد,به,میان,دولت,و,بازار/ثبات،دستاورد,سال‌های,اخیر,کسبه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی فاضلی در خصوص بازگشت اعتماد به بازار که یکی از اهداف اتاق اصناف در دوره جدید عنوان شده بود، گفت: در این راستا اقدامات زیادی انجام گرفته است و اعتماد زیادی به مجموعه اصناف بازگشته است.

وی با اشاره به اینکه ما با همه گرفتاری هایی که در کشور وجود دارد، توطئه‌های بیرون بر علیه نظام و با همه بداخلاقی‌هایی که در درون کشور از سوی برخی از افراد و احزاب داریم، توانستیم بازار کشور را باثبات و آرام نگه داریم، اظهار داشت: این یعنی اعتماد به بازار بازگشته است و همین تعامل بین دولت و اصناف در بحث مالیات به نوعی اعتمادسازی بود.

رئیس اتاق اصناف با اعلام اینکه هم اعتماد به بازار بازگشت و هم نظر دولت جلب شد، افزود: همین اعتمادسازی‌ها بود که دشمن نتوانست به بازار ما لطمه بزند و علیرغم مشکلاتی که بازاریان با آن روبرو هستند، اما همچنان ثبات حفظ شده است.

به گزارش مهر، فاضلی در خصوص آمار چک‌های برگشتی در کشور، اظهار داشت: آماری از چک‌های برگشتی ندارم؛ اما تعداد آن، با مباحث اقتصادی مرتبط است و باید به این موضوع پرداخته شود که چرا به اینجا رسیدیم که این همه چک برگشتی داریم، قوه قضائیه را درگیر این مسائل کردیم.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000