سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاظمی باباحیدری:

توسعه جاده های چهارمحال وبختیاری مورد توجه بیشتر قرار گیرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم شهرستان های کوهرنگ، فارسان، کیار و اردل در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه جاده های چهارمحال و بختیاری مورد توجه بیشتر قرار گیرد.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 10:29
توسعه جاده های چهارمحال وبختیاری مورد توجه بیشتر قرار گیرد نماینده مردم شهرستان های کوهرنگ، فارسان، کیار و اردل در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه جاده های چهارمحال و بختیاری مورد توجه بیشتر قرار گیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201605109285733761.jpg توسعه,جاده,های,چهارمحال,وبختیاری,مورد,توجه,بیشتر,قرار,گیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی کاظمی شامگاه سه شنبه در نشست فرماندهی اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه توسعه جاده های چهارمحال و بختیاری مورد توجه قرار گیرد، اظهار داشت: توسعه جاده ها و محور های ارتباطی استان چهارمحال و بختیاری نقش مهمی در توسعه این استان دارد.

وی تاکید کرد: توسعه جاده ها موجب بهبود شرایط حمل و نقل و افزایش سرمایه گذاری در استان می شود که این امر اشتغال را فراهم می کند.

نماینده مردم شهرستان های کوهرنگ، فارسان، کیار و اردل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اشتغال یکی از مهمترین دغدغه های خانواده های چهارمحال و بختیاری است، ادامه داد: دولت باید در راستای ایجاد اشتغال در این استان گام های بلندی بردارد.

وی تصریح کرد: باید زمینه اجرای پروژه راه اهن چهارمحال و بختیاری نیز فراهم شود و دولت تلاش کند که این پروژه را اجرایی کند.

۱۱ میلیون مسافر از چهارمحال و بختیاری تردد کرده است

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست عنوان کرد: گردشگری یکی از مهمترین ظرفیت های چهارمحال و بختیاری است که می تواند زمینه توسعه این استان فراهم کند.

بهمن عسگری سوادجوانی ادامه داد: در سال گذشته ۱۱ میلیون مسافر از این استان تردد کرده اند.

وی ادامه داد: ورود مسافر به این استان سال به سال افزایش می یابد و توسعه زیرساخت های گردشگری در این استان ضروری است.

به گزارش مهر، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه طرح های گردشگری بسیاری در این استان کلید خورده است، ادامه داد: با اجرای این طرح های گردشگری شاهد ایجاد اشتغال بیشتر در این بخش خواهیم بود.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000