هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زارعی:

دستاورد جمهوری اسلامی درحوزه زنان و خانواده ارزشمند است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: دستاورد جمهوری اسلامی در حوزه زنان و خانواده در کشور بسیار مهم و ارزشمند است.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 10:30
دستاورد جمهوری اسلامی درحوزه زنان و خانواده ارزشمند است نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: دستاورد جمهوری اسلامی در حوزه زنان و خانواده در کشور بسیار مهم و ارزشمند است. http://cdn.icana.ir/d/019/43602.jpg دستاورد,جمهوری,اسلامی,درحوزه,زنان,و,خانواده,ارزشمند,است Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، غلام محمد زارعی شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: این آمارها و دستاوردهایی که جامعه امروز در حوزه زنان و خانواده دارد دستاورد جمهوری اسلامی است و به لحاظ فرهنگی بودن نظام و نگاه ویژه ای که اسلام به موضوع زن و خانواده دارد.

زارعی تصریح کرد: بنابراین در این فرهنگ غنی و این شرایط مساعد، در این حوزه می توان تحرک و دستاوردهای بهتری را به دست آورد.

وی سفر اعضای مختلف هیئت دولت به استان را نشانه حسن توجه دولت تدبیر و امید به استان کمتر برخوردار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد.

زارعی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: داشتن روحیه انقلابی و ولایتمداری از ویژگیهای مهم آیت الله هاشمی بود.

به گزارش مهر، وی افزود: ما باید قدردان سرمایه های نظام باشیم و قدردان باشیم که خداوند متعال به برکت اسلام و انقلاب زمینه خدمت به مردم را در کشور فراهم کرده است.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000