هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
معاون رئیس جمهور در امور زنان وخانواده:

فاز دوم طرح تاب آوری اجتماعی زنان وخانواده در استان کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: فاز دوم طرح تاب آوری اجتماعی زنان و خانواده در کهگیلویه و بویراحمد به اجرا در خواهد آمد.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 10:31
فاز دوم طرح تاب آوری اجتماعی زنان وخانواده در استان کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: فاز دوم طرح تاب آوری اجتماعی زنان و خانواده در کهگیلویه و بویراحمد به اجرا در خواهد آمد. http://cdn.icana.ir/d/019/94709.jpg فاز,دوم,طرح,تاب,آوری,اجتماعی,زنان,وخانواده,در,استان,کهگیلویه,و,بویراحمد,اجرا,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شهیندخت ملاوردی در جمع خبرنگاران افزود: همچنین به زودی دوره آموزشی مهارت افزایی زنان مدیر استانها از جمله استان کهگیلویه و بویراحمد به اجرا در خواهد آمد.

وی بیان داشت: سایر برنامه هایی در دست اجرا داریم برای زنان کشور و لوایحی که به مجلس ارسال می شود و اسناد راهبردی وجود دارد که در حال تدوین است.

ملاوردی با بیان اینکه یکی از مطالبات جدی بانوان در سفرهایی که انجام می گیرد فضاهای تفریحی، فرهنگی، ورزشی، است، اظهار داشت: تعداد پارکها هنوز با جمعیت زنان که نیمی از جمعیت کشور هستند به هیچ وجه همخوانی ندارد.

وی با بیان اینکه زنان با توجه به تلاش و توانمندی و فرهیختگی و سخت کوشی مستحق بسیاری از امکانات تفریحی فرهنگی و هنری هستند، گفت: در راستای رفاه حال بانوان در کشور پروژه های مختلفی اجرایی می شود که ایجاد پارک بانوان یکی از این پروژ ه ها است.

ملاوردی با اشاره به احداث پارک بانوان یاسوج گفت: در بخشی از این پارک نیز خانه بانوان استان ایجاد می شود که در آن مسائل زنان مطرح شده و توسط مسئولان پیگیری می شود.

به گزارش مهر، وی اظهار داشت: به عنوان نماینده دولت، پیگیریهای لازم برای برای دسترسی زنان استان به فرصتهای عادلانه و منابع عادلانه انجام خواهم داد که این امر یکی از برنامه های جدی دولت و شعار دولت تدبیر و امید است که در این چهار سال سعی شده در این مسیر حرکت شود.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000