سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محبی نیا با اشاره به روز غزه:

فریاد حق طلبی مردم غزه باید به گوش جهانیان برسد/ جنگ 22 روزه نماد توان محور مقاومت برای نابودی اسرائیل

سرویس سیاسی
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه در جریان جنگ 22 روزه رسانه‌های غربی بر جنایات رژیم صهیونیستی چشم پوشی کردند، گفت: مقاومت مردم مظلوم غزه با توکل بر خدا منجر به شکست رژیم صهیونیستی شد تا این باور در محور مقاومت تقویت شود.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 10:38
فریاد حق طلبی مردم غزه باید به گوش جهانیان برسد/ جنگ 22 روزه نماد توان محور مقاومت برای نابودی اسرائیل نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه در جریان جنگ 22 روزه رسانه‌های غربی بر جنایات رژیم صهیونیستی چشم پوشی کردند، گفت: مقاومت مردم مظلوم غزه با توکل بر خدا منجر به شکست رژیم صهیونیستی شد تا این باور در محور مقاومت تقویت شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201611106657029143.jpg فریاد,حق,طلبی,مردم,غزه,باید,به,گوش,جهانیان,برسد/,جنگ,22,روزه,نماد,توان,محور,مقاومت,برای,نابودی,اسرائیل Icana

جهانبخش محبی نیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص 29 دی‌ماه و روز غزه، اظهار داشت: همانطور که در روز قدس باید مظلومیت مردم فلسطین و حمایت خود را از آن‌ها به جهانیان نشان دهیم در روز غزه نیز باید فریاد مظلومیت و حق طلبی مردم مظلومش به گوش جهانیان برسد.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه در جریان جنگ 22 روزه رسانه‌های غربی بر جنایات رژیم صهیونیستی چشم پوشی کردند، متذکر شد: مقاومت مردم مظلوم غزه با توکل بر خدا منجر به شکست رژیم صهیونیستی شد تا این باور در محور مقاومت تقویت شود که می‌توان در مقابل اسرائیل و حامیانش ایستاد و به پیروزی رسید.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران همواره شعار دفاع از مظلومین را سرلوحه خود قرار داده و مسئله فلسطین و دفاع از مسلمانان آن سرزمین از دغدغه‌های مردم ایران بوده است.

محبی نیا گفت: غزه نمادی از مظلومیت جامعه اسلامی در سال‌های اخیر است، مردم غزه نشان دادند که به رغم همه فشارها و سختی‌ها در برابر دشمن می‌توان مقاومت کرد و پیروز شد زیرا مردم غزه با ایمان راسخ در برابر دشمنان ایستاده‌اند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000