هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جاسمی با اشاره به روز غزه:

جنگ 22 روزه ماهیت جنایتکارانه رژیم صهیونیستی را مشخص کرد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: محور مقاومت در فلسطین و لبنان توانست به اعتبار رژیم صهیونیستی ضربات مهلکی وارد کند و علاوه بر اینکه ضعف اسرائیل را نشان داد در این مسیر ماهیت ضدبشری، اشغالگری و جنایتکاری این رژیم نیز بر همگان روشن شد.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 15:01
جنگ 22 روزه ماهیت جنایتکارانه رژیم صهیونیستی را مشخص کرد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: محور مقاومت در فلسطین و لبنان توانست به اعتبار رژیم صهیونیستی ضربات مهلکی وارد کند و علاوه بر اینکه ضعف اسرائیل را نشان داد در این مسیر ماهیت ضدبشری، اشغالگری و جنایتکاری این رژیم نیز بر همگان روشن شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201608105967342727.jpg جنگ,22,روزه,ماهیت,جنایتکارانه,رژیم,صهیونیستی,را,مشخص,کرد Icana

سید قاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص 29 دی‌ماه و روز غزه، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی با هدف ضربه زدن به جنبش مقاومت و از بین بردن آن به منطقه غزه حمله کرد و مردم را به خاک و خون کشید.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مقاومت مردم مظلوم غزه با دستان خالی مقابل نظامیان صهیونیست به ملت‌های عرب نهیب زد که می‌توان با در مقابل رژیم صهیونیستی و حامیان منطقه ای و غربی‌اش او را شکست داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: محور مقاومت در جنگ های 22 روزه و 33 روزه که منجر به شکست رژیم صهیونیستی شد، از روح ولایتمدارانه حاکم بر جمهوری اسلامی ایران الهام گرفته بود و در نهایت به نتیخه مطلوبی دست یافت.

جاسمی گفت: محور مقاومت در فلسطین و لبنان توانست به اعتبار رژیم صهیونیستی ضربات مهلکی وارد کند و علاوه بر اینکه ضعف اسرائیل را نشان داد در این مسیر ماهیت ضدبشری، اشغالگری و جنایتکاری این رژیم نیز بر همگان روشن شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000