هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امیری خامکانی:

معادن تعطیل شده باید فعال شوند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم شهرستان‌های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شد صندوق بازنشستگان فولاد با حفظ هویت خود به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی واگذار شود و کلیه تعهدات حال و آینده آن از جمله حقوق بازنشستگان توسط این وزارتخانه تامین شود.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 11:12
معادن تعطیل شده باید فعال شوند نماینده مردم شهرستان‌های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شد صندوق بازنشستگان فولاد با حفظ هویت خود به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی واگذار شود و کلیه تعهدات حال و آینده آن از جمله حقوق بازنشستگان توسط این وزارتخانه تامین شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201603108189790392.jpg معادن,تعطیل,شده,باید,فعال,شوند Icana

یه گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین امیری خامکانی با اشاره به افزایش قیمت زغال‌سنگ گفت: طبق توافق امیدواریم این افزایش قیمت از ابتدای سال جاری عملیاتی شود و معادن تعطیل شده نیز باید تلاش کنند تا فعال شوند.

امیری با اشاره به بیمارستان در حال احداث شهرستان زرند افزود: در خصوص اتمام این بیمارستان تلاش‌ها و پیگیری‌های زیادی شد که خوشبختانه از محل حوادث برای جبران خسارات زلزله، مبلغ ۲۰ میلیارد تومان اختصاص داده شد که امیدواریم به زودی تکمیل و مورد استفاده مردم قرار گیرد.

به گزارش ایسنا، وی همچنین از احداث مرکز تحقیقات سرطان شناسی استان کرمان در شهرستان زرند خبر داد و گفت: این مرکز هم اکنون در کنار خیریه درمانی سجادیه و بیمارستان جدید در حال ساخت در حال احداث است که پس از بهره برداری، تمام تحقیقات سرطان شناسی استان کرمان در این مرکز مورد بررسی و آزمایش قرار می‌گیرد.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000