هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زارعی:

اختصاص 300 میلیارد تومان برای راه و ارتباطات کهگیلویه و بویراحمد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از انقلاب تاکنون هیچ حرکت توسعه در کشور متوقف نشده است.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 11:57
اختصاص 300 میلیارد تومان برای راه و ارتباطات کهگیلویه و بویراحمد نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از انقلاب تاکنون هیچ حرکت توسعه در کشور متوقف نشده است. http://cdn.icana.ir/d/019/43602.jpg اختصاص,300,میلیارد,تومان,برای,راه,و,ارتباطات,کهگیلویه,و,بویراحمد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، «غلام محمد زارعی» در آئین افتتاح پارک بانوان افزود: بعد از انقلاب هیچ‌گاه با وجود مشکلات مالی، تحریم‌ها و مسأله برجام حرکت توسعه در این کشور متوقف نشده است و افتتاح پارک بانوان در شهر یاسوج از حرکت‌های توسعه است.

وی با بیان این‌که رسانه‌های زنده در سطح استان امیدوارکننده است، خاطرنشان کرد: همواره از رسانه‌ها حمایت کرده‌ایم، اما یک و دو رسانه است که به‌علت اختلاف با شخص بنده افکار عمومی را ناراحت می‌کنند، در هفته گذشته با وزیر راه و شهرسازی دیدار داشتم و ۳۰۰ میلیارد تومان ابلاغی در حوزه راه و ارتباطات دریافت کرده‌ایم.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در سفر هئیت دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد ۲۰میلیارد تومان برای آب شهر یاسوج در نظر گرفته شد و ۱۵میلیارد تومان به تصفیه‌خانه و پنج میلیارد تومان به اصلاح شبکه یاسوج و پنج میلیارد تومان به آب شهر مادوان اختصاص داده شد.

زارعی یادآور شد: هفته آینده برای آسفالت همه راه‌های روستایی شهرستان بویراحمد و دنا ابلاغی می‌گیرم.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000