سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عزیزی:

راه اندازی سامانه سهام عدالت به بلاتکلیفی این طرح پایان دهد/مردم منتظر خبرهای خوب از سهام عدالت هستند

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه بلاتکلیفی سهام عدالت و عدم واگذاری آن از معضلات پیش روی مردم است، گفت: تعیین تکلیف سهام عدالت همزمان با راه اندازی سامانه این طرح ضروری است.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 11:48
راه اندازی سامانه سهام عدالت به بلاتکلیفی این طرح پایان دهد/مردم منتظر خبرهای خوب از سهام عدالت هستند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه بلاتکلیفی سهام عدالت و عدم واگذاری آن از معضلات پیش روی مردم است، گفت: تعیین تکلیف سهام عدالت همزمان با راه اندازی سامانه این طرح ضروری است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100865361416.jpg راه,اندازی,سامانه,سهام,عدالت,به,بلاتکلیفی,این,طرح,پایان,دهد/مردم,منتظر,خبرهای,خوب,از,سهام,عدالت,هستند Icana

محمد عزیزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت ساماندهی سهام عدالت، گفت: ایجاد سامانه سهام عدالت باید مقدمه ای برای تعیین تکلیف حق و حقوق مردم در این زمینه باشد.

نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه آزادسازی سهام عدالت و همچنین ورود آن به بورس از الزاماتی است که باید هر چه سریع تر اجرایی شود، افزود: دولت باید در سامانه سهام عدالت اطلاع رسانی از آینده این طرح را در دستور کار خود قرار دهد.

وی با تاکید بر اینکه بلاتکلیفی مردم در زمینه سهام عدالت مشکلات عدیده ای را رقم زده است، تصریح کرد: اینکه سامانه ای برای این طرح راه اندازی شود، تضمینی برای ساماندهی وضعیت نابه سامان آن نیست.

دولت باید در سامانه جدیدی که ایجاد شده تکلیف سهام عدالت را مشخص کند

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه بلاتکلیفی سهام عدالت و عدم واگذاری آن از معضلات پیش روی مردم است، گفت: دولت باید در سامانه جدیدی که ایجاد شده تکلیف سهام عدالت از حیث نحوه واگذاری و همچنین سودهای تعلق گرفته به سهام داران را مشخص کند.

عزیزی با تاکید بر اینکه راه اندازی سامانه ای اختصاصی ساماندهی وضعیت آشفته سهام عدالت را ممکن نخواهد کرد، افزود: سامانه سهام عدالت باید با اطلاع رسانی دقیق ابهامات موجود در خصوص این طرح از جمله نامشخص بوده سهم افراد و نحوه واگذاری ها را از بین ببرد.

وی ادامه داد: ثبت نام افراد در سامانه سهام عدالت در راستای شفاف سازی اطلاعات ضروری است اما با این شرط که مردم با اقدامات دولت به مفید بودن سهام عدالت پی ببرند، زیرا در حال حاضر برگه های سهام را به علت بی فایده بودن کاغذ پاره می دانند.

عزیزی گفت: ورود کمیسیون اقتصادی مجلس به موضوع ساماندهی سهام عدالت لازم است، زیرا دولت در این زمینه تعلل های بسیاری داشته است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی یادآور شد: از دیگر نقاط قوتی که می تواند آینده سهام عدالت را روشن کند، آماده سازی شرایط برای حضور در بورس است که این مهم نیز باید مدنظر دولت واقع شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط