ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مطهری:

تقویت صنایع موشکی یک اصل ثابت و تغییر ناپذیر است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که تقویت صنایع موشکی یک اصل ثابت و تغییر ناپذیر است، گفت: مهم اجرای درست آن و قدرت نمایی به موقع ایران است.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 12:12
تقویت صنایع موشکی یک اصل ثابت و تغییر ناپذیر است نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که تقویت صنایع موشکی یک اصل ثابت و تغییر ناپذیر است، گفت: مهم اجرای درست آن و قدرت نمایی به موقع ایران است. http://cdn.icana.ir/d/019/201610107278525301.jpg تقویت,صنایع,موشکی,یک,اصل,ثابت,و,تغییر,ناپذیر,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی مطهری در صفحه اینستاگرامش نوشت: من در مصاحبه‌ای که با سایت عصرایران داشتم تلاش برای اجرا نشدن برجام از طریق موشک پرانی را یکی از مصادیق تندروی دانسته بودم، گرچه مقصود روشن است اما برخی از ظن خود به آن پرداختند.

وی ادامه داد: بدیهی است که این سخن به معنی انکار ضرورت تقویت صنایع موشکی نیست و اصل و اعدوا لهم ما استطعتم من قوه و من رباط الخیلِ ترهبون به عدو الله یک اصل ثابت و تغییر ناپذیر است اما مهم اجرای درست آن و قدرت نمایی به موقع ما است.

نماینده مردم تهران در مجلس همچنین نوشت: اگر در حال عبور از گردنه سخت ماه‌های اول اجرای برجام هستیم این قدرت نمایی را با آن جمله منقوش روی موشک به بعد موکول کنیم، همچنان که در سال‌های گذشته بهتر بود مسئله هولوکاست که معتقدیم با هدف اشغال فلسطین بزرگنمایی شده به شکل دیگری و در جای خود مطرح می‌شد.

مطهری یادآور شد: سیره پیامبر اسلام(ص) هم این موضوع را تایید می‌کند، ایشان در دوره مدینه گاهی با دو گروه مخالف پیمان صلح می‌بست و به مصاف گروه سوم می‌رفت.

وی خاطرنشان کرد: نوع برخورد ایشان با دشمن نیز برای ما الگو و نمونه است، رسول اکرم هیچ گاه دشمن شکست خورده را تحقیر نکرد آنچنان که ما سرنشینان قایق آمریکایی را که به اشتباه وارد آبهای ما شده و به اسارت درآمده و خود را باخته بودند نه یک بار و دوبار که طبیعی است بلکه بارها و بارها از تلویزیون نمایش دادیم.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: علت آن این بود که پیغمبر اسلام به دنبال هدایت انسان‌ها بود نه انتقام گیری. به هر حال ما در برخورد با دشمنان انقلاب اسلامی که در راس آنها آمریکا و اسرائیل هستند باید زمان شناس بوده، محاسبه و تدبیر داشته باشیم و مروت و جوانمردی را رعایت کنیم. این گونه است که دنیا به سوی اسلام خواهد آمد.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000