سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جمالی:

حذف تنباکوهای میوه‌ای وارد برنامه ششم توسعه می شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: قرار است بزودی مصوبه حذف تنباکوهای «معسل» یا میوه ای در اصلاحیه برنامه ششم توسعه گنجانده شود.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 12:15
حذف تنباکوهای میوه‌ای وارد برنامه ششم توسعه می شود عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: قرار است بزودی مصوبه حذف تنباکوهای «معسل» یا میوه ای در اصلاحیه برنامه ششم توسعه گنجانده شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201608105210783414.jpg حذف,تنباکوهای,میوه‌ای,وارد,برنامه,ششم,توسعه,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، منوچهر جمالی افزود: تنباکوهای میوه ای بسیار خطرناک است و ۸۰ درصد آن از مواد شیمیایی مهلک ساخته شده است. در رایزنی هایی که با نمایندگان و هیات رئیسه مجلس داشتیم، قرار است که حذف تنباکوهای معسل و یا همان تنباکوهای میوه ای هم در اصلاحیه برنامه ششم توسعه گنجانده شود.

وی عنوان کرد: با رئیس مجلس هم گفتگو داشته ایم و تلاش می کنیم که تا پایان امسال، این اصلاحیه به برنامه ششم توسعه اضافه شود تا سلامت ایرانی ها قربانی تنباکوهای شیمیایی و خطرناک نشود.

به گزارش سلامت آنلاین، جمالی با بیان اینکه افزایش تمایل مصرف قلیان در بین دختران و پسران ایرانی بیش از ۲۰۰ برابر شده است، اظهار داشت: جدای از آنکه باید با آموزش و فرهنگ سازی مانع از این شویم که جوانان به سمت قلیان بروند، باید با اعمال محدودیت در توزیع و فروش توتون و تنباکو و سخت گیری برای منع تبلیغ مستقیم و غیرمستقیم قلیان، در جهتی حرکت کنیم که قلیان براحتی به دست مصرف کننده نرسد.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000