سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کمالوندی در دیدار با رییس روس اتم؛

همکاری‌ هسته‌ای ایران و روسیه نمونه بارزی از روابط استراتژیک تهران و مسکو است

سرویس دیگر رسانه‌ها
راه‌های گسترش همکاری‌های صلح ‌آمیر هسته‌ای در دیدار کمالوندی با مقامات هسته‌ای روسیه بررسی شد.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 12:18
همکاری‌ هسته‌ای ایران و روسیه نمونه بارزی از روابط استراتژیک تهران و مسکو است راه‌های گسترش همکاری‌های صلح ‌آمیر هسته‌ای در دیدار کمالوندی با مقامات هسته‌ای روسیه بررسی شد. http://cdn.icana.ir/d/019/61843.jpg همکاری‌,هسته‌ای,ایران,و,روسیه,نمونه,بارزی,از,روابط,استراتژیک,تهران,و,مسکو,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهروز کمالوندی معاون سازمان انرژی اتمی در نشستی با لیخاچوف رییس شرکت دولتی روس اتم و اسپاسکی معاون وی دیدار کرد.

در این نشست که مهدی سنایی سفیر کشورمان در مسکو و صفدری معاون سازمان انرژی اتمی هم حضور داشتند، طرفین با ارائه گزارشی از روند همکاری‌های خوب تهران و مسکو در حوزه فعالیت های صلح آمیز هسته‌ای در چارچوب برجام و قوانین بین المللی، درخصوص همکاری های توسعه روابط بحث و تبادل نظر کردند.

لیخاچوف با اشاره به همکاری موفق ایران و روسیه در حوزه هسته‌ای به ویژه بهره برداری تحویل نیروگاه اول بوشهر تاکید کرد: روابط دو کشور در شرایط خوب و راهبردی قراردارد.

کمالوندی هم با تبریک انتصاب لیخاچوف به عنوان رییس روس اتم ، همکاری ایران و روسیه در حوزه صلح آمیز هسته ای و برجام را نمونه بارزی از روابط استراتژیک تهران و مسکو دانست.

به گزارش ایسنا، وی از طرف علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی از رییس روس اتم دعوت کرد به ایران سفر کند.

همچنین در جریان این گفت‌وگو دو طرف از توسعه همکاری‌های ایران و روسیه در چارچوب برجام و قوانین بین‌المللی در حوزه‌های مختلف هسته‌ای به ویژه نیروگاه‌های جدید بوشهر استقبال کردند و بر اراده سیاسی رهبران دو کشور در جهت تحکیم و گسترش همکاری‌ها در همه زمینه‌ها از جمله همکاری‌های هسته‌ای تاکید کردند.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000