هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کولیوند:

مصوبه هیئت‌وزیران درباره استقلال فردیس لغو نمی‌شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد شورا و شهرداری مستقل در شهرستان فردیس مصوبه هیئت‌وزیران است و به‌هیچ‌وجه لغو نخواهد شد.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 12:20
مصوبه هیئت‌وزیران درباره استقلال فردیس لغو نمی‌شود نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد شورا و شهرداری مستقل در شهرستان فردیس مصوبه هیئت‌وزیران است و به‌هیچ‌وجه لغو نخواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/52972.jpg مصوبه,هیئت‌وزیران,درباره,استقلال,فردیس,لغو,نمی‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدجواد کولیوند در نشست هم‌اندیشی معتمدان شهرستان فردیس  که در سالن همایش شهرداری منطقه سه برگزار شد، با اشاره به اینکه نشست‌های این‌چنینی به‌صورت فصلی برگزار خواهد شد، پیشنهاد داد مسئولان شهرستان نیز برای حل مشکلات مردم در این نشست‌ها حضور یابند.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه دغدغه مردم از اهمیت بالایی برخوردار است، به وضعیت بهداشت و درمان در شهرستان فردیس اشاره کرد و گفت: برای احداث بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی در فردیس که مقرر بود با تلاش مجموعه خیرین برکت انجام شود با مشکل مواجه شدیم و این پروژه از لیست پروژه‌های عمرانی دولت خارج شد.

کولیوند با تأکید بر پیگیری‌های انجام‌شده در خصوص احداث بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی در فردیس، گفت: در سفر هیئت دولت به استان البرز و پیگیری‌های انجام‌شده این پروژه دوباره به لیست پروژه‌های دولت اضافه شد.

وی در پاسخ به یکی از حاضران جلسه که معتقد بود تمرکز نمایندگان بر حل مشکلات کرج است، گفت: در کرج اجازه ساخت بیمارستان جدید نداریم به همین دلیل توسعه بیمارستان‌های موجود را در دستور کار قراردادیم.

نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد اگر در شهرستان فردیس نیز بیمارستانی موجود بود به توسعه‌اش می‌پرداختیم.

کولیوند در بخش دیگری به کمبود آرامستان در فردیس اشاره کرد و گفت: ۲۲۴ هکتار زمین در جنوب شهر کرج برای این مهم در نظر گرفته‌شده که به‌زودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

وی در بخش دیگری به لزوم استقرار ادارات در شهرستان فردیس اشاره کرد و گفت: جذب نیرو برای ادارات شهرستان مستلزم ابلاغ ساختار شهرستان است که تاکنون ابلاغ نشده است با تحقق این مهم بومی‌سازی کادر اداری انجام خواهد شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی‌اکبر ایمانی امام‌جمعه شهرستان فردیس در این جلسه درخواست کرد که درآمد ارزش‌افزوده کارخانه‌ها لوکوموتیو سازی مپنا که در این شهرستان مستقر است، مشخص شود، کولیوند در این خصوص گفت: پرونده شرکت مپنا در تهران بوده و درآمد این شرکت در کرج خرج نخواهد شد.

نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی  در بخش دیگری به مشکلات پروژه متروی کرج اشاره کرد و گفت: این پروژه با مشکلات مالی مواجه است دولت باید هرساله ۷۰ میلیارد تومان به این پروژه تزریق کند در حال حاضر شهرداری توان پرداخت هزینه‌ها را ندارد به همین منظور برای تأمین منابع مالی پروژه تهاتر زمین را پیشنهاد کرد که پیمانکار پروژه این مهم را نپذیرفت.

کولیوند با تأکید بر اینکه پس از فراز و نشیب‌های فراوان قطار شهری، پروژه پل حصارک تا کمال شهر در حال اجرا است، گفت: ترافیک ورودی استان باید توزیع شود به همین منظور با تأسیس رینگ شمالی پروژه اتوبان شهید همت می‌توانیم امیدوار باشیم که معضل ترافیک حل شود.

به گزارش مهر، نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری با توجه به ابراز نگرانی‌های مردم در خصوص استقلال شهرستان فردیس گفت: ایجاد شورا و شهرداری مستقل در شهرستان فردیس مصوبه هیئت‌وزیران است و به‌هیچ‌وجه لغو نخواهد شد.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000