هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با حکم صالحی امیری صورت گرفت؛

اولین تغییر در معاونت‌های ارشاد/ حسینی جایگزین نوش‌آبادی شد

سرویس دیگر رسانه‌ها
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «سیدهادی حسینی» را به عنوان معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها منصوب کرد. وی جایگزین حسین نوش‌آبادی شده است.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 12:22
اولین تغییر در معاونت‌های ارشاد/ حسینی جایگزین نوش‌آبادی شد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «سیدهادی حسینی» را به عنوان معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها منصوب کرد. وی جایگزین حسین نوش‌آبادی شده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201611100081188601.jpg اولین,تغییر,در,معاونت‌های,ارشاد/,حسینی,جایگزین,نوش‌آبادی,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متن حکم سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به سیدهادی حسینی به شرح زیر است:

نظر به مراتب علمی، سوابق تقنینی و تجربیات ارزنده جنابعالی در حوزه‌های مختلف فرهنگی، به موجب این حکم به عنوان معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های، منصوب می‌شوید. امید است ضمن تعامل با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در راستای تحقق سیاست های فرهنگی دولت تدبیر و امید با بیش ترین بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود، توانایی‌های همکاران و همکاری مستمر با سایر معاونت‌ها، موسسات و سازمان‌های وابسته، در انجام شایسته وظایف و مسئولیت‌ها و احقاق حقوق وزارت متبوع در مراجع ذی صلاح موفق و موید باشید. مزید توفیق جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000