سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا:

ضبط حدود ٣٥٠٠ جلد گواهینامه در ٩ ماهه امسال/ تهرانی‌ها با 500 جلد گواهینامه رکورد محرومیت را زدند

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا از ضبط 3500 جلد گواهینامه در 9 ماهه امسال خبرداد که در این میان استان تهران با 500 جلد گواهینامه رکوردار محرومیت از گواهینامه هستند.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 12:30
ضبط حدود ٣٥٠٠ جلد گواهینامه در ٩ ماهه امسال/ تهرانی‌ها با 500 جلد گواهینامه رکورد محرومیت را زدند رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا از ضبط 3500 جلد گواهینامه در 9 ماهه امسال خبرداد که در این میان استان تهران با 500 جلد گواهینامه رکوردار محرومیت از گواهینامه هستند. http://cdn.icana.ir/d/019/97438.jpg ضبط,حدود,٣٥٠٠,جلد,گواهینامه,در,٩,ماهه,امسال/,تهرانی‌ها,با,500,جلد,گواهینامه,رکورد,محرومیت,را,زدند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سرهنگ کرمی اسد، رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا گفت: استانی که بیشترین تعداد گواهینامه‌های ضبط شده را به خود اختصاص داده، تهران بزرگ است که ٥٠٠ جلد گواهینامه در آن از رانندگان ضبط شده است.

وی ادامه داد: در رتبه دوم استان اصفهان با ضبط ٤١٨ جلد گواهینامه و رتبه سوم استان مرکزی با ضبط ٢٢٢ جلد گواهینامه، قرار دارند.

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا در پاسخ به این سوال که محرومیت از رانندگی چه مراحلی دارد، توضیح داد: ٣ مرحله وجود دارد. در مرحله اول، اگر متخلف به دلیل تخلفات ٢٠گانه، ٣٠ نمره منفی کسب کند به مدت ٣ ماه حق رانندگی ندارد.

کرمی اسد گفت: راننده بعد از ٣ ماه با پرداخت جریمه مربوط مجددا می‌تواند وارد چرخه ترافیک شود. اگر مجددا ٢٥ نمره منفی کسب کند وارد مرحله دوم شده و به مدت ٦ ماه از رانندگی محروم می‌شود. بعد از ٦ ماه، باز با پرداخت جریمه مربوط می‌تواند فرصتی برای رانندگی داشته باشد.

به گزارش فارس، این در حالیست که به گفته سرهنگ کرمی اسد، اگر راننده بازهم قوانین را رعایت نکند و ٢٠ نمره منفی کسب کند وارد مرحله سوم شده و بعد از کسب این ٢٠ نمره، گواهینامه‌اش باطل می‌شود و تا یک سال حق رانندگی نخواهد داشت.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000