سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مدیرعامل انتقال خون استان تهران:

راه‌اندازی مراکز جامع اهدای خون تهران تا 6 ماه آینده/ سلامت خون‌های کشور بالاتر از بسیاری از کشورهای جهان

سرویس دیگر رسانه‌ها
مدیرعامل انتقال خون استان تهران با اشاره به راه‌اندازی مراکز جامع و ویژه اهدای خون در پایتخت گفت: تلاش می‌کنیم تا 6 ماه آینده این مراکز افتتاح شود.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 12:32
راه‌اندازی مراکز جامع اهدای خون تهران تا 6 ماه آینده/ سلامت خون‌های کشور بالاتر از بسیاری از کشورهای جهان مدیرعامل انتقال خون استان تهران با اشاره به راه‌اندازی مراکز جامع و ویژه اهدای خون در پایتخت گفت: تلاش می‌کنیم تا 6 ماه آینده این مراکز افتتاح شود. http://cdn.icana.ir/d/019/44949.jpg راه‌اندازی,مراکز,جامع,اهدای,خون,تهران,تا,6,ماه,آینده/,سلامت,خون‌های,کشور,بالاتر,از,بسیاری,از,کشورهای,جهان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مرتضی طباطبایی در ارتباط با راه‌اندزای مراکز ویژه و جامع انتقال خون در پایتخت گفت: در حال حاضر از 5 مرکزی که در این زمینه درنظر گرفته شده ساخت 3 مرکز آغاز شده و تجهیز همچنین بهره‌برداری از این مراکز تا 6 ماه آینده انجام خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه 3 مرکز در مناطق 1، 4 و 5 در نظر گرفته شده است گفت: برای تجهیز این مراکز نیازمند بودجه هستیم که انشاءالله با مساعدت‌های لازم برنامه‌ریزی‌های کامل در این زمینه صورت خواهد گرفت.

مدیرعامل انتقال خون استان تهران با بیان اینکه در این مراکز بخش‌های پلاکت فریز،‌پلاسما فریز و سلول‌های بنیادی در نظر گرفته شده است گفت: هر مرکز جامع حدود 30تا 40 تخت ظرفیت داشته که نتایج موثری در زمینه اهدای خون به همراه خواهد داشت.

به گزارش فارس، طباطبایی با اشاره به اینکه پایگاه‌های سیار انتقال خون روزانه در ادارات و کارخانجات نیز جهت اهدای خون کارمندان فعال هستند گفت: سلامت خون‌های کشور بالاتر از ایالات متحده و در حد کشورهای اروپایی است.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000