هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فرمانده نیروی دریایی سپاه:

برای دفاع از انقلاب و امنیت کشور دست روی دست نخواهیم گذاشت

سرویس دیگر رسانه‌ها
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: ما برای دفاع از انقلاب و امنیت کشور برابر زورگویی،تعدی و زیاده خواهی دشمنان دست روی دست نمی‌گذاریم.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 12:37
برای دفاع از انقلاب و امنیت کشور دست روی دست نخواهیم گذاشت فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: ما برای دفاع از انقلاب و امنیت کشور برابر زورگویی،تعدی و زیاده خواهی دشمنان دست روی دست نمی‌گذاریم. http://cdn.icana.ir/d/019/118375.jpg برای,دفاع,از,انقلاب,و,امنیت,کشور,دست,روی,دست,نخواهیم,گذاشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سردار دریادار پاسدار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در گردهمایی مشترک مربیان و دانش آموزان مدارس شجره طیبه نیروی دریایی سپاه اظهار کرد: اساس مأموریت و رسالت انبیا و اولیای الهی انسان سازی، تربیت انسان و فراهم ساختن زمینه های عبودیت و بندگی خدا است.

وی افزود: از آن جا که فلسفه وجودی سپاه حرکت در همان سمت و سویی است که انبیا و اولیای الهی در پی آن بودند، توجه به مقوله تعلیم و تربیت برای ما نیز یک اصل بسیار مهم و اساسی است. 

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: توان و ظرفیت اصلی و جدی نیروی دریایی سپاه در جنوب کشور قرار دارد. 

وی افزود: ما در طول سال هایی که از عمر نیروی دریایی سپاه می‌گذرد تا کنون، علاوه بر توجهی که باید نسبت به خانواده بزرگ این نیرو در ابعاد مختلف  داشته ایم، از ارائه هر گونه خدمتی به سایر اقشار مردم خونگرم خطه جنوب نیز کوتاهی نداشته و نداریم. 

فدوی در ادامه گفت: صدها عنوان خدمت و مشارکت در پروژه های بزرگ سازندگی اعم از اسکله ها، حوضچه ها، موج شکن ها، حوزه های تولیدی و اقتصاد مقاومتی و همچنین برپایی صدها مرکز ثابت و سیار خدماتی و درمانی از جمله بیمارستان های صحرایی و در اختیار قرار دادن بخش زیادی از ظرفیت های بیمارستانی و درمانگاهی نیروی دریایی سپاه به پذیرش و درمان اقشار مختلف مردم، تنها بخش کوچکی از مجموعه توفیقات نیروی دریایی سپاه است. 

وی افزود: ما ضمن پیگیری روزافزون این روند خدمتگزاری، لحظه ای از وظیفه تأمین امنیت ملی و مقابله با تهدیدات در حوزه مأموریتی و ارتقای قدرت دفاعی و بازدارندگی در برابر جبهه مستکبران جهانی غافل نبوده و هیچ فرصتی را برای افزایش توانمندی های خود از دست نداده ایم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تأکید کرد: ما قدرت دفاعی خود را در حد و اندازه ای که برای دفع بزرگ ترین تهدیدات، پاسخی فراخور و محکم داشته باشد، شکل و سازمان داده ایم. 

فدوی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حماسه دستگیری تفنگداران متجاوز آمریکایی در سال گذشته گفت: ما در موضوع امنیت و دفاع از انقلاب اسلامی بدون تردید در برابر زورگویی، تعدی و زیاده خواهی جبهه دشمنان بی‌تردید دست روی دست نخواهیم گذاشت و قطعا رفتار هیچ زورگوی متجاوز و زیاده خواهی در خصومت ورزی و کینه ورزی نسبت به ملت انقلابی و انقلاب اسلامی را بی پاسخ نمی‌گذاریم. 

به گزارش ایسنا، وی افزود: در جریان دستگیری تفنگداران آمریکایی ثابت کردیم که تجاوزگری از ناحیه هر مقیاسی که صورت بگیرد با پاسخی فراخور همراه خواهد شد. 

فدوی در بخش پایانی سخنان خود به در پیش بودن ایام الله دهه فجر اشاره و این ایام را منشأ برکات زیادی برای ملت توصیف کرد. 

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000