سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

مجمع عمومی انجمن اسلامی جامعه پزشکی برگزار می‌شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
مجمع عمومی انجمن اسلامی جامعه پزشکی با حضور شخصیت‌های سیاسی و دبیران احزاب و مسولان اجرایی کشور برگزار می‌شود.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 12:43
مجمع عمومی انجمن اسلامی جامعه پزشکی برگزار می‌شود مجمع عمومی انجمن اسلامی جامعه پزشکی با حضور شخصیت‌های سیاسی و دبیران احزاب و مسولان اجرایی کشور برگزار می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201701109451534307.jpg مجمع,عمومی,انجمن,اسلامی,جامعه,پزشکی,برگزار,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، هادی عبداللهی دبیر اجرای بیست و چهارمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی کشور اظهار کرد: این مجمع در تاریخ جمعه اول بهمن ساعت 8:30 در سالن اجلاس سران با حضور شخصیت های سیاسی و دبیران احزاب و مسولین اجرایی کشور برگزار می‌شود.

وی همچنین با اشاره به اینکه با توجه به این که سخنران اولیه افتتاحیه این مجمع حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی بودند، کلیپی با گرامیداشت یاد و خاطره ایشان پخش می‌شود اظهار کرد: سپس مراسم افتتاحیه با گزارش دبیر کل  آغاز می‌شود و در ادامه سخنران ویژه و گرانقدر ما یادگار امام آیت الله حاج سید حسن خمینی خواهند بود که با توجه به رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی بعنوان سخنران اولیه این برنامه و جای خالی ایشان یقینا حضور ایشان در این جمع تسلی خاطر و خلاء نبود ایشان را جبران خواهد کرد.


عبداللهی خاطرنشان کرد: در ادامه برنامه تغییرات اساسنامه باحضور نماینده وزارت کشور را توسط اعضاء انجمن خواهیم داشت. بخش بعدی ما پنل سیاسی است که موضوع این بخش آرایش گروه‌های سیاسی به لحاظ گفتمانی در آستانه انتخابات آینده است که با حضور و سخنرانی  محمدعلی نجفی مشاور رییس‌جمهور و  علیرضا علوی‌تبار و  علی شکوری راد عضو شورای مرکزی انجمن برگزار می‌شود.

این عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی جامعه پزشکی و مسول برگزاری برنامه در ادامه گفت: بخش دوم برنامه ما از ساعت ۱۳ به عنوان پنل صنفی با موضوع آسیب شناسی طرح تحول سلامت در پایان دوره دولت یازدهم است.
این برنامه با حضور و سخنرانی سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان و علی نوبخت رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی باحضور چندتن از اعضای کمیسیون و مسولین بیمه برگزار می‌شود.در این بخش تریبون آزاد چند تن از اعضا در باره این طرح را خواهیم داشت و سپس به سخنرانی و تحلیل موضوع برنامه توسط اعضای قبلی و فعلی شورای مرکزی انجمن که از مسولین اجرایی هستند از جمله محمدرضا واعظ مهدوی معاون سازمان برنامه وبودجه، سید تقی نوربخش مدیرعامل تامین سازمان اجتماعی کشور و محمدجعفر قائم پناه معاون قبلی وزیر بهداشت و درمان به ارایه تحلیل در مورد این طرح خواهند پرداخت.

به گزارش ایسنا، وی در پایان افزود: در بخش پایانی این مجمهع نیز بیانیه پایانی قرائت می‌شود.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000