سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
علیرضا بیگی با اشاره به روز غزه:

شاخص ترین نماد مظلومیت فلسطین، مردم و کودکان غزه است

سرویس سیاسی
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: در جمهوری اسلامی رهایی قدس و سرزمین فلسطین از جمله موضوعاتی است که جز خطوط اصلی سیاسی جمهوری اسلامی ایران است زیرا خود را پشتیبان نهضت مردم فلسطین می‌دانیم که شاخص ترین نماد مظلومیت فلسطین، مردم و کودکان غزه است.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 15:49
شاخص ترین نماد مظلومیت فلسطین، مردم و کودکان غزه است نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: در جمهوری اسلامی رهایی قدس و سرزمین فلسطین از جمله موضوعاتی است که جز خطوط اصلی سیاسی جمهوری اسلامی ایران است زیرا خود را پشتیبان نهضت مردم فلسطین می‌دانیم که شاخص ترین نماد مظلومیت فلسطین، مردم و کودکان غزه است. http://cdn.icana.ir/d/019/201607104189032393.jpg شاخص,ترین,نماد,مظلومیت,فلسطین،,مردم,و,کودکان,غزه,است Icana

احمد علیرضابیگی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص 29 دی‌ماه و روز غزه، اظهار داشت: غزه و مقاومت مردم غزه یک اسطوره برای همه مردم جهان است زیرا در حالی که محاصره شده اند بر مواضع حق خود پافشاری می‌کنند.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در جمهوری اسلامی رهایی قدس و سرزمین فلسطین از جمله موضوعاتی است که جز خطوط اصلی سیاسی جمهوری اسلامی ایران است زیرا خود را پشتیبان نهضت مردم فلسطین می‌دانیم که شاخص ترین نماد مطلومیت فلسطین، مردم و کودکان غزه است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم غزه اثری بزرگ را در جهان از خود باقی گذاردند تا حقانیت خود را به اثبات برسانند.

علیرضابیگی متذکر شد: گاهی گروه‌های سیاسی درون نظام در این موضوع شبهاتی را ایجاد می‌کنند که بعدها از آن چه به وجود آمده ابراز ندامت می‌کنند که حکایت از آن دارد که اصل حمایت از مقاومت، اصلی استوار و پایدار است که برای مردم ما اهمیت دارد.

وی افزود: مردم ما با پایداری بر آزادسازی قدس حمایت خود را از مردم فلسطین و به خصوص غزه را بارها بیان کرده اند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000