سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رمضانعلی سبحانی:

دولت یازدهم با افزایش 85 درصدی حقوق، وضعیت معلمان را بهبود بخشید

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت تدبیر و امید ظرف سه سال اخیر با افزایش 85 درصدی حقوق و مزایای معلمان و توجه به نظام رتبه بندی، وضعیت معیشتی معلمان را بهبود بخشید.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 14:10
دولت یازدهم با افزایش 85 درصدی حقوق، وضعیت معلمان را بهبود بخشید نماینده مردم شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت تدبیر و امید ظرف سه سال اخیر با افزایش 85 درصدی حقوق و مزایای معلمان و توجه به نظام رتبه بندی، وضعیت معیشتی معلمان را بهبود بخشید. http://cdn.icana.ir/d/019/201611107441240756.jpg دولت,یازدهم,با,افزایش,85,درصدی,حقوق،,وضعیت,معلمان,را,بهبود,بخشید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رمضانعلی سبحانی فر روز چهارشنبه در دیدار با اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان خوشاب افزود: این در حالی است که در دولت گذشته به موضوع وضعیت بهبود معیشت و حق بهره مندی از مزایای معلمان توجه جدی نشد.

وی ادامه داد: دولت یازدهم در چارچوب بودجه سال 1396 با افزایش 25 درصد اعتبارات وزارت آموزش و پرورش به موضوع ایجاد انگیزه در معلمان و ارتقا کیفیت آموزش نیز توجه ویژه ای کرد.

این نماینده مجلس گفت: دولت درصدد ایجاد تغییر ساختاری و ایجاد یک معاونت اقتصادی در وزارت آموزش و پرورش است که این موضوع بر انگیزه فعالیت و کیفیت بهبود وضعیت معیشتی معلمان تاثیرگذار می باشد.

وی افزود: وزیر فعلی آموزش و پرورش نیز در زمان کسب رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی وعده تغییر ساختاری و ایجاد یک معاونت اقتصادی در آموزش را داد که این موضوع توسط وی در حال پیگیری است.

به گزارش ایرنا، سبحانی فر ادامه داد: اجرای سیاستها طرح تحول بنیادین در آموزش و پرورش روی کیفیت آموزش دانش آموزان تاثیر جدی گذاشت.

رئیس اداره آموزش و پرورش خوشاب هم در این نشست گفت: 6هزار و 500 دانش آموز در 105 مدرسه این شهرستان مشغول تحصیل هستند که از این تعداد 2هزار و 100 دانش آموز دبیرستانی هستند.

براتعلی معصومی ادامه داد: حدود 45 مدرسه در این شهرستان فرسوده و امید است با مشارکت افراد نیکوکار و اداره کل نوسازی آموزش و پرورش خراسان رضوی بهسازی و نوسازی شوند.

'سلطان آباد' مرکز شهرستان خوشاب در فاصله 197 کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000