سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
احمدی لاشکی:

کمرنگ نشان دادن دستاوردهای دولت در برجام دور از اخلاق است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستاوردهای دولت تدبیر و امید گفت: کمرنگ نشان دادن دستاوردهای دولت یازدهم از جمله برجام بی مهری و به دور از اخلاق است.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 14:34
کمرنگ نشان دادن دستاوردهای دولت در برجام دور از اخلاق است نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستاوردهای دولت تدبیر و امید گفت: کمرنگ نشان دادن دستاوردهای دولت یازدهم از جمله برجام بی مهری و به دور از اخلاق است. http://cdn.icana.ir/d/019/43038.jpg کمرنگ,نشان,دادن,دستاوردهای,دولت,در,برجام,دور,از,اخلاق,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، قاسم احمدی افزود: ایران در برجام به دنیا نشان داد در مسیر غنی سازی اورانیوم اهل تعامل و گفت و گو است و نسبت به کره شمالی که موجب تغییر نگاه کشورهای دنیا و انزوی آن شد، متفاوت است.

وی گفت : نباید بگویم که برجام هیچ اثری نداشت چرا که با اجرای برجام نه تنها تا حدودی آرامش به کشور برگشت بلکه موجب تغییر نگاه جامعه بین الملل به انقلاب اسلامی شد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی همچنین به دستاوردهای دیگر دولت یازدهم اشاره کرد و افزود: دولت تدبیر و امید در موضوع طرح تحول سلامت، کاهش تورم خوب عمل کرده است هر چند در زمینه رونق تولید به حد تعیین شده، دست نیافتیم.

وی تصریح کرد: این دولت همچون دولت های گذشته دارای نقاط ضعف و قوت است ولی باید عملکرد خوب را تایید و اقدامات نامناسب را تذکر داد زیرا تمامی عملکرد دولت ها بر انقلاب تاثیر دارد.

نماینده مردم نوشهر ، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: توفیق دولت تدبیر و امید بیانگر خدمات انقلاب اسلامی بعد از 38 سال است و باید تلاش شود تا دولت یازدهم تا پایان کار با آرامش برای رفاه مردم گام بردارد.

احمدی با اشاره به ورود ایرباس جدید به کشور افزود: امروز با رفع موانع برجام یک هواپیمای جدید وارد کشور شد که یک موفقیت محسوب می شود.

نماینده مردم شهرستان های نوشهر ، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بدعهدی های امریکا در اجرای برجام افزود: با توجه به پایبند بودن ایران به برجام و اجرای آن اگر دولت امریکا اقدام علیه برجام انجام دهد در همراهی سایر کشورهای 5+1 در اجرای برجام منزوی خواهد شد.

احمدی بر ضرورت اجرای برجام به صورت تمام و کمال تاکید کرد و گفت: در صورت ادامه بدعهدی های امریکا و تمدید قانون آیسا برای 10 سال دیگر، نمایندگان مجلس نیز یک طرح 2 فوریتی را برای پاسخگویی به آن آماده کرده اند.

به گزارش ایرنا، وی اظهار داشت: مسئولان امریکایی باید واقع بین باشند و با ایران به عنوان شانزدهمین کشور دنیا و جمعیت بیش از 80 میلیونی مردان حماس ساز که در دفاع از منافع و ارزش های کشور جدی هستند درست برخورد کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ایران در اجرای برجام، به تعهدات خود در ارتباط با کاهش خلوص اورانیوم غنی شده عمل کرده است و اما از طرف مقابل نیز انتظار می رود که به تعهدهای خود پایبند باشد و به محدودیت های بانکی هر چه زودتر پایان دهد.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000