هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حاتمیان :

توسعه میادین میوه و تره بار در گرو همکاری شهرداری و وزارت جهاد کشاورزی است

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه با ورود وزارت کشاورزی بر عملکرد تنظیم بازار 50 الی 60 درصد دلالان حذف شدند،گفت: افزایش میادین میوه و تره بار با همکاری شهرداری و جهاد کشاورزی عاملی برای افزایش توزیع محصولات کشاورزی به طریق تولید به مصرف به شمار می آید.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 15:39
توسعه میادین میوه و تره بار در گرو همکاری شهرداری و وزارت جهاد کشاورزی است عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه با ورود وزارت کشاورزی بر عملکرد تنظیم بازار 50 الی 60 درصد دلالان حذف شدند،گفت: افزایش میادین میوه و تره بار با همکاری شهرداری و جهاد کشاورزی عاملی برای افزایش توزیع محصولات کشاورزی به طریق تولید به مصرف به شمار می آید. http://cdn.icana.ir/d/019/201611105873033974.jpg توسعه,میادین,میوه,و,تره,بار,در,گرو,همکاری,شهرداری,و,وزارت,جهاد,کشاورزی,است Icana

عبدالله حاتمیان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص چگونگی ایجاد ثبات در نرخ بازار میوه شب عید،گفت: توسعه میادین میوه و تره بار در شرایطی می تواند سر وسامان یابد، که فضاسازی و ایجاد بازارچه های تولید به مصرف در حیطه وظایف شهرداری تعریف شود و وزارت جهادکشاورزی نیز در  سطح کلان مدیریت و نظارت  را بر دست گیرد و همچنین وضعیت بازار کشاورزی  را  به بهترین شکل ممکن  سروسامان بخشد.

 نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی،افزود: با توسعه میادین  میوه و تره بار می توان گام مناسبی در عرصه  چرخه تولید و فروش محصولات کشاورزی برداشت، زیرا می توان در این راستا واسطه ها را حذف کرده  و در شرایط تنظیم بازار اصولی، نرخ محصولات کشاورزی  را در شرایطی قرار داد که مصرف کننده  بتواند محصول را  با  نرخ مناسب خریداری کند.

سازمان تعزیرات بر نرخ بازارهای شب عید نظارت جامع کند

وی با بیان اینکه سازمان تعزیرات بر نرخ بازارهای شب عید نظارت جامع کند،گفت:  وزارت کشاورزی در  تشکیل تعاونی ها و ایجاد بازارچه تولید به مصرف برای تنظیم میوه بازار شب عید ورود مستقیم داشته باشد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه با ورود وزارت کشاورزی بر عملکرد تنظیم بازار 50 الی 60 درصد دلالان حذف شدند،گفت:  توسعه  میادین میوه تره بار با همکاری شهرداری و وزارت جهاد کشاورزی عاملی برای افزایش توزیع محصولات کشاورزی به شیوه تولید  به مصرف به شمار می آید./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط