هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مرادی:

اراضی بی سند در هرمزگان تعیین تکلیف شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم حوزه انتخابیه بندرعباس در مجلس خواستار تعیین تکلیف اراضی بی سند در استان هرمزگان شد.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 15:42
اراضی بی سند در هرمزگان تعیین تکلیف شود نماینده مردم حوزه انتخابیه بندرعباس در مجلس خواستار تعیین تکلیف اراضی بی سند در استان هرمزگان شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201605104180797126.jpg اراضی,بی,سند,در,هرمزگان,تعیین,تکلیف,شود Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، احمد مرادی ظهر چهارشنبه در مراسم واگذاری سند مالکیت به مردم محله نابیند جنوبی که با حضور سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان برگزار شد، بیان داشت: در شهر بندرعباس بسیاری از محلات از جمله اسلام آباد و حسین آباد با مشکل سند روبرو هستند و مردم خواستار حل این مشکل شده اند.

وی عنوان کرد: بنیاد مستضعفان در مرحله بعدی وضعیت اراضی بدون سند که مردم در آن ساکن شده اند را تعیین تکلیف کند و در صورت امکان به مردم واگذار کند تا بسیاری از مشکلات این مردم حل شود.

مرادی با اشاره به لزوم توجه به اشتغال جوانان در استان هرمزگان، اظهار داشت: بنیاد مستضعفان نگاه ویژه تری نسبت به اشتغال جوانان استان هرمزگان در طرح ها و پروژه های بنیاد مستضعفان در استان داشته باشد.

به گزارش مهر، وی تصریح کرد: فولاد کاوه جنوب یکی از طرح های بزرگ بنیاد مستضعفان در استان است که متاسفانه جوانان هرمزگانی در جذب این پروژه ملی سهم اندکی دارند. امید است با نگاه ویژه رئیس بنیاد مستضعفان جوانان هرمزگانی بیشتر در فولاد کاوه جنوب مشغول به کار شوند.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000