سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سعیدی مبارکه:

ارز چند نرخی به زیان اقتصاد است/لزوم اعمال نظارت موثر بر معاملات ارز در صرافی ها و بازار

سرویس اقتصادی
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: باید مسئولان اقتصادی، بازار ارز را مدیریت کنند و به موضوع اختلاف قیمت دلار در صرافی‌های بانکی، صرافی‌های غیر‌بانکی و بازار آزاد رسیدگی کنند.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 16:20
ارز چند نرخی به زیان اقتصاد است/لزوم اعمال نظارت موثر بر معاملات ارز در صرافی ها و بازار عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: باید مسئولان اقتصادی، بازار ارز را مدیریت کنند و به موضوع اختلاف قیمت دلار در صرافی‌های بانکی، صرافی‌های غیر‌بانکی و بازار آزاد رسیدگی کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606109761095056.jpg ارز,چند,نرخی,به,زیان,اقتصاد,است/لزوم,اعمال,نظارت,موثر,بر,معاملات,ارز,در,صرافی,ها,و,بازار Icana

زهرا سعیدی مبارکه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره نوسانات قیمت دلار در روزهای اخیر گفت: باید پذیرفت قیمت ارز در کشور متاثر از عوامل اقتصادی و روانی است و تجربه نشان داده افزایش نرخ ارز، سایر بازارها را تحت تاثیر قرار می دهد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اینکه مسئولان اقتصادی توانستند رشد قیمت دلار را در بازار ارز متوقف کنند، اقدام مثبتی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: گزارشات حکایت از این دارد، قیمت دلار در بازار آزاد در برخی اوقات سه نرخی می شود، که این قابل قبول نیست.

سعیدی مبارکه ادامه داد: باید مسئولان اقتصادی بازار ارز را مدیریت کنند و به موضوع اختلاف قیمتی دلار در صرافی‌های بانکی، صرافی‌های غیر‌بانکی و بازار آزاد رسیدگی کنند.

تاکید بر مدیریت بازار ارز

وی افزود: متاسفانه نوسانات نرخ دلار قیمت کالاها و خدمات در بازارهای مختلف را شدیدا تحت تاثیر قرار می دهد.

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: ثبات نسبی در بازار ارز یکی از عوامل موثر در زمینه ایجاد ثبات اقتصادی است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر