هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نمایندگان مجلس با اشاره به روز غزه در گفت‌وگو با خانه ملت مطرح کردند:

جنگ ۲۲ روزه نماد توان محور مقاومت برای نابودی اسرائیل/ آزادی قدس جزء سیاست‌های اصلی جمهوری اسلامی ایران است

سرویس سیاسی
نمایندگان مردم در خانه ملت، معتقدند که مردم غزه در جنگ 22 روزه اثری بزرگ را در جهان از خود باقی گذاردند تا حقانیت خود را به اثبات برسانند و ثابت کردند که شکست ناپذیری رژیم صهیونیستی کذب است.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 16:20
جنگ ۲۲ روزه نماد توان محور مقاومت برای نابودی اسرائیل/ آزادی قدس جزء سیاست‌های اصلی جمهوری اسلامی ایران است نمایندگان مردم در خانه ملت، معتقدند که مردم غزه در جنگ 22 روزه اثری بزرگ را در جهان از خود باقی گذاردند تا حقانیت خود را به اثبات برسانند و ثابت کردند که شکست ناپذیری رژیم صهیونیستی کذب است. http://cdn.icana.ir/d/019/201701105993903605.jpg جنگ,۲۲,روزه,نماد,توان,محور,مقاومت,برای,نابودی,اسرائیل/,آزادی,قدس,جزء,سیاست‌های,اصلی,جمهوری,اسلامی,ایران,است Icana

خبرگزاری خانه ملت، گروه سیاسی؛ جمهوری اسلامی ایران بر دفاع از مظلومان از آغاز تاکنون تاکید داشته در همین راستا موضوع فلسطین و دفاع از مسلمانان و مظلومان این سرزمین از دغدغه‌های مردم و نظام اسلامی ایران بوده، در طول سال‌هایی که رژیم اشغالگر صهیونیستی همچون غده‌ای سرطانی در منطقه ظاهر شده،همواره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بر حمایت از مستضعفان و مردم مظلوم فلسطین توجه ویژه داشته و آن را به‌عنوان یک مسئله مهم برای جمهوری اسلامی ایران معرفی کردند.

رژیم صهیونیستی از سال ۲۰۰۷ میلادی با هدف تحت فشار قراردادن دولت حماس با محاصره دریایی و زمینی این منطقه باعث شد که تنها راه ارتباطی این منطقه با دنیای خارج، گذرگاه رفح، در مرز مشترک با مصر باشد. هفتم دی ماه ۸۷ روز حمله رژیم صهیونیستی به غزه و آغاز عملیات سرب گداخته علیه مقاومت بود. این رژیم باور داشت طی یک دوره کوتاه ۷ تا ۱۰ روزه می‌تواند جریان مقاومت را از بین ببرد یا آنکه آن را تا حد زیادی تضعیف کند به طوری‌که توانایی مخالفت با طرح‌های اسرائیلی، آمریکایی را نداشته باشد اما پس ۲۲ روز مفتضحانه از نوار غزه مجبور به عقب نشینی شد.

جنگ ۲۲ روزه در سال ۱۳۸۷ هجری شمسی که با سکوت و همراهی دولت‌های غربی، آمریکا و برخی سران مرتجع عرب صورت گرفت، اسطوره شکست‌ناپذیری رژیم صهیونیستی را فرو ریخت و ماهیت جنایتکار بودن این رژیم غاصب را برای افکار عمومی جهان و آزادگان روشن کرد.

در همین زمینه با نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت‌وگوهایی را انجام دادیم که در ادامه می‌آید.

فریاد حق طلبی مردم غزه باید به گوش جهانیان برسد/ جنگ ۲۲ روزه نماد توان محور مقاومت برای نابودی اسرائیل

جهانبخش محبی نیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص 29 دی‌ماه و روز غزه، اظهار داشت: همانطور که در روز قدس باید مظلومیت مردم فلسطین و حمایت خود را از آن‌ها به جهانیان نشان دهیم در روز غزه نیز باید فریاد مظلومیت و حق طلبی مردم مظلومش به گوش جهانیان برسد.

جهانبخش محبی نیا 3406751/17/2017 4:11:03 PMhttp://media.icana.ir/Image/2017/01/201701108479758005_Thum.jpgجهانبخش محبی نیا
جهانبخش محبی نیا

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه در جریان جنگ 22 روزه رسانه‌های غربی بر جنایات رژیم صهیونیستی چشم پوشی کردند، متذکر شد: مقاومت مردم مظلوم غزه با توکل بر خدا منجر به شکست رژیم صهیونیستی شد تا این باور در محور مقاومت تقویت شود که می‌توان در مقابل اسرائیل و حامیانش ایستاد و به پیروزی رسید.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران همواره شعار دفاع از مظلومین را سرلوحه خود قرار داده و مسئله فلسطین و دفاع از مسلمانان آن سرزمین از دغدغه‌های مردم ایران بوده است.

محبی نیا گفت: غزه نمادی از مظلومیت جامعه اسلامی در سال‌های اخیر است، مردم غزه نشان دادند که به رغم همه فشارها و سختی‌ها در برابر دشمن می‌توان مقاومت کرد و پیروز شد زیرا مردم غزه با ایمان راسخ در برابر دشمنان ایستاده‌اند.

 

شاخص‌ترین نماد مظلومیت فلسطین، مردم و کودکان غزه است

احمد علیرضابیگی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص 29 دی‌ماه و روز غزه، اظهار داشت: غزه و مقاومت مردم غزه یک اسطوره برای همه مردم جهان است زیرا در حالی که محاصره شده اند بر مواضع حق خود پافشاری می‌کنند.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در جمهوری اسلامی رهایی قدس و سرزمین فلسطین از جمله موضوعاتی است که جز خطوط اصلی سیاسی جمهوری اسلامی ایران است زیرا خود را پشتیبان نهضت مردم فلسطین می‌دانیم که شاخص ترین نماد مطلومیت فلسطین، مردم و کودکان غزه است.

احمد علیرضا بیگی در بازدید از غرفه خانه ملت 34067511/8/2016 3:09:52 PMhttp://media.icana.ir/Image/2016/11/201611109802603183_Thum.jpgنجفی خوشرودی در بازدید از غرفه خانه ملت زهرا سعیدی در بازدید از غرفه خانه ملت احمد علیرضا بیگی در بازدید از غرفه خانه ملت عاشوری قلعه رودخانی در بازدید از غرفه خانه ملت
احمد علیرضا بیگی در بازدید از غرفه خانه ملت

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم غزه اثری بزرگ را در جهان از خود باقی گذاردند تا حقانیت خود را به اثبات برسانند.

علیرضابیگی متذکر شد: گاهی گروه‌های سیاسی درون نظام در این موضوع شبهاتی را ایجاد می‌کنند که بعدها از آن چه به وجود آمده ابراز ندامت می‌کنند که حکایت از آن دارد که اصل حمایت از مقاومت، اصلی استوار و پایدار است که برای مردم ما اهمیت دارد.

وی افزود: مردم ما با پایداری بر آزادسازی قدس حمایت خود را از مردم فلسطین و به خصوص غزه را بارها بیان کرده اند.

 

جنگ ۲۲ روزه ماهیت جنایتکارانه رژیم صهیونیستی را مشخص کرد

سید قاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص 29 دی‌ماه و روز غزه، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی با هدف ضربه زدن به جنبش مقاومت و از بین بردن آن به منطقه غزه حمله کرد و مردم را به خاک و خون کشید.

سیدقاسم جاسمی 3406758/17/2016 12:52:26 PMhttp://media.icana.ir/Image/2016/08/201608105967342727_Thum.jpgسیدقاسم جاسمی
 سیدقاسم جاسمی

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مقاومت مردم مظلوم غزه با دستان خالی مقابل نظامیان صهیونیست به ملت‌های عرب نهیب زد که می‌توان با در مقابل رژیم صهیونیستی و حامیان منطقه ای و غربی‌اش او را شکست داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: محور مقاومت در جنگ های 22 روزه و 33 روزه که منجر به شکست رژیم صهیونیستی شد، از روح ولایتمدارانه حاکم بر جمهوری اسلامی ایران الهام گرفته بود و در نهایت به نتیخه مطلوبی دست یافت.

جاسمی گفت: محور مقاومت در فلسطین و لبنان توانست به اعتبار رژیم صهیونیستی ضربات مهلکی وارد کند و علاوه بر اینکه ضعف اسرائیل را نشان داد در این مسیر ماهیت ضدبشری، اشغالگری و جنایتکاری این رژیم نیز بر همگان روشن شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000