هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خضری تاکیدکرد:

تفاوت نرخ میوه از تره بار تا فروش در برخی مغازه ها 200 درصد است

سرویس اقتصادی
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس با بیان اینکه تفاوت نرخ میوه از تره بار تا فروش در برخی مغازه ها 200 الی 300درصد است،گفت: گران فروشی و احتکار در بازار شب عید ممنوع است.
جمعه 1 بهمن 1395 ساعت 09:51
تفاوت نرخ میوه از تره بار تا فروش در برخی مغازه ها 200 درصد است نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس با بیان اینکه تفاوت نرخ میوه از تره بار تا فروش در برخی مغازه ها 200 الی 300درصد است،گفت: گران فروشی و احتکار در بازار شب عید ممنوع است. http://cdn.icana.ir/d/019/201612105097397350.jpg تفاوت,نرخ,میوه,از,تره,بار,تا,فروش,در,برخی,مغازه,ها,200,درصد,است Icana

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت نرخ میوه در بازارشب عید،گفت: نظارت جامع بر نرخ گذاری و فروش محصولات غذایی در ایام نوروز یکی از ضرورت های جدانشدنی برای تنظیم بازار شب عید  تلقی می شود،بنابراین دولت باید با برنامه ریزی کنترلی اقتصادی نباید اجازه دهد گران و کم  فروشی کالاهای غذایی در بازار  بوقوع  بپیوندد.

 نماینده مردم سردشت و پیرانشهر درمجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:نوسانات نرخ ارز در ایام نوروز باید حذف شود تا  تمام شهروندان  قدرت خرید کالاهای اساسی و محصولات غذایی  را داشته باشند.

 وی ادامه داد:کمیسیون نظارت و بازرسی نیز باید برای ثبات  نرخ میوه وارد عمل شود و با گران فروشی میوه مبارزه کند.  

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه گران  وکم فروشی کالا، احتکار در بازار شب  عید ممنوع است، یادآور شد:  دولت باید با راهکاری اقتصادی بازارشب عید  را به نحوی تنظیم کند که تمام اقشار طبقات اجتماعی جامعه  بتوانند مایحتاج  معیشتی خود را در این ایام  تامین کنند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000