هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شریعت‌نژاد:

بازیافت مدرن زباله توسط شرکت آلمانی در تنکابن

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس شورای اسلامی گفت: در چند روز اخیر توافق نامه ای با نماینده یک شرکت آلمانی در ایران منعقد شده است که این شرکت در تنکابن بازیافت مدرن زباله را با هزینه شرکت انجام داده و در مقابل طرف ایرانی از برق تولید شده آنها استفاده خواهد کرد.
چهارشنبه 29 دی 1395 ساعت 18:28
بازیافت مدرن زباله توسط شرکت آلمانی در تنکابن نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس شورای اسلامی گفت: در چند روز اخیر توافق نامه ای با نماینده یک شرکت آلمانی در ایران منعقد شده است که این شرکت در تنکابن بازیافت مدرن زباله را با هزینه شرکت انجام داده و در مقابل طرف ایرانی از برق تولید شده آنها استفاده خواهد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100125643544.jpg بازیافت,مدرن,زباله,توسط,شرکت,آلمانی,در,تنکابن Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شمس‌الله شریعت‌نژاد با اشاره به مشکل آب شرب در رامسر تصریح کرد: تصفیه خانه شهرستان رامسر راه اندازی شده و روزانه ۵۰۰ متر مکعب آب برای شهر رامسر تصفیه می شود اما سیستم آبرسانی بسیار قدیمی بوده از این رو باید شبکه توزیع اصلاح شود.

وی با اشاره به اینکه هنوز مشکل آبگرفتگی در مناطقی از رامسر بر اثر بارش باران وجود دارد، بیان کرد: رامسر در زمره 5 شهر مازندران دارای فاضلاب شهری است و 600 میلیارد تومان اعتبار نیز از سوی بانک توسعه اسلامی بر این منظور در نظر گرفته شده است که این طرح در مهار آب های سطحی و سرازیر نشدن فاضلاب ها به دریا نقش موثری دارد.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد با اشاره به امضای توافق نامه در باره احداث دستگاه زباله سوز در غرب مازندران بیان کرد: در چند روز اخیر  توافق نامه ای با نماینده یک شرکت آلمانی در ایران منعقد شده است که این شرکت در تنکابن بازیافت مدرن زباله را با هزینه شرکت انجام داده و در مقابل طرف ایرانی از برق تولید شده آنها استفاده خواهد کرد.

شریعت نژاد درباره مشکلات پروژه فرودگاه بین المللی رامسر گفت: در جلسه چند روز اخیر با مدیر عامل فرودگاه های کشور مقرر شد مطالبات دانشگاه ملاصدرا که پنج میلیارد تومان بوده و یک میلیارد تومان در گذشته پرداخت شده و چهار میلیارد تومان باقی است پرداخت شود که این دانشگاه به مکان جدید منتقل شود.

وی افزود: مشکل اساسی فرودگاه رامسر رفع موانع در نشست و برخاست هواپیما در شرق و غرب آن است که باید رفع شود.

این نماینده مجلس با اشاره به مشکلات باغداران مازندران در برف اخیر اظهار کرد: بارش برف زود هنگام پاییزی در استان مازندران موجب وارد شدن خسارات زیادی به باغداران شد، دولت برای جبران خسارت مصوبه خوبی داشت اما دولت هنوز در تعهد تخصیص این منابع موفق نبود که در جلسه روز سه شنبه گذشته، نمایندگان مازندران نامه ای را امضا کردند تا دکتر نوبخت نسبت به تخصیص مصوبات مرکبات اقدام کند.

به گزارش ایسنا، وی درباره مشکلات بیمارستان امام سجاد رامسر اظهار کرد: بخش سرطان این بیمارستان  و درمانگاه آن در حال راه‌اندازی است و فعالیت اورژانس در این فضای اقتصادی و مالی که دولت دارد موفق بوده است، مجهزترین دستگاه سی تی اسکن تا دو ماه آینده در رامسر مستقر می شود با این وجود کمبود پزشک در رامسر وجود دارد که باید این نیروها تامین شود.

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000