هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عزیز اکبریان:

آمریکا برجام را نقض کند باید منتظر پیامدهای آن نیز باشد

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی هرگونه مذاکره برای تغییر بندهای برجام را غیرقابل پذیرش خواند و گفت: آمریکا در صورت بر هم زدن برجام باید منتظر پیامدهای آن نیز باشد.
پنج‌شنبه 30 دی 1395 ساعت 10:04
آمریکا برجام را نقض کند باید منتظر پیامدهای آن نیز باشد رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی هرگونه مذاکره برای تغییر بندهای برجام را غیرقابل پذیرش خواند و گفت: آمریکا در صورت بر هم زدن برجام باید منتظر پیامدهای آن نیز باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/43048.jpg آمریکا,برجام,را,نقض,کند,باید,منتظر,پیامدهای,آن,نیز,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عزیز اکبریان گفت: رئیس‌جمهور جدید آمریکا سعی دارد توافق هسته‌ای را زیر سوال برده و آن را بر هم بزند.

اکبریان هرگونه مذاکره برای تغییر بندهای برجام را غیرقابل پذیرش خواند و گفت: در صورتی که آمریکا اقدامی برای بر هم زدن برجام انجام دهد ایران نیز اقدام متقابل انجام خواهد داد نه اینکه باز هم به مذاکره بپردازد.

نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا ادامه داد: بر همین اساس رایزنی‌هایی که مسئولان ما با کشورهای 5+1 انجام می‌دهند به معنای مذاکره جدید نیست بلکه برای بررسی مسائل جدیدی است که در خلال اجرا به وجود می‌آید.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باز هم باید تاکید کرد که ایران مذاکره جدیدی را در خصوص برجام انجام نخواهد داد و کشورهای 5+1 باید به همین توافق پایبند باشند.

وی با بیان این‌که «آمریکا هم یکی از اعضای 1+5 است و نباید بیشتر از حد یک عضو به آن پرداخته شود» گفت: مهمترین مسائلی که در برجام مطرح است به اتحادیه اروپا و تحریم‌های شورای امنیت سازمان ملل مربوط می‌شود.

به گزارش ایسنا، اکبریان در پایان اعلام کرد: آمریکا مختار است که برجام را بر هم بزند اما در صورت انجام این کار باید پیامدهای آن را نیز بپذیرد.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000