هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاظمی باباحیدری:

رفع مشکلات اقتصادی عامل پیشگیرانه مصرف مواد مخدر است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم شهرستان فارسان، کیار و اردل در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع مشکلات اقتصادی عامل پیشگیرانه برای مصرف مواد مخدر است.
پنج‌شنبه 30 دی 1395 ساعت 10:06
رفع مشکلات اقتصادی عامل پیشگیرانه مصرف مواد مخدر است نماینده مردم شهرستان فارسان، کیار و اردل در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع مشکلات اقتصادی عامل پیشگیرانه برای مصرف مواد مخدر است. http://cdn.icana.ir/d/019/201605109285733761.jpg رفع,مشکلات,اقتصادی,عامل,پیشگیرانه,مصرف,مواد,مخدر,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی کاظمی، در دهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: در کشور ما امنیت دفاعی ناشی از مجاهدت‌های شهدا وجود دارد، ولی با وجود این امنیت، آسیب‌ها و  چالش‌های متعددی در سراسر کشور مشاهده می‌شود.

وی دلیل عمده روی آوردن افراد به مصرف مواد مخدر را ناشی از مشکلات اقتصادی دانست و گفت: رفع مشکلات اقتصادی عامل پیشگیرانه برای مصرف مواد مخدر است. مجلس شورای اسلامی در برنامه ششم توسعه به آسیب‌های اجتماعی توجه بسیاری دارد و برای رفع آن بودجه محسوسی اختصاص می‌دهد.

به گزارش ایسنا، وی خاطرنشان کرد: مسئولین باید با پیگیری‌های کارشناسانه در راستای رفع مشکلات معیشتی جامعه تلاش کنند تا جامعه‌ای سالم، شاداب و رو به رشدی بوجود آید. تحقق این موضوع مشروط به همدلی، وحدت و همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی است.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000