هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کوچکی نژاد:

اعتمادسازی، زمینه افزایش مشارکت‌های همگانی را فراهم می‌کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، گفت: اگر مردم و به ویژه خیران همراهی بیشتری در زمینه ارائه خدمات به نیازمندان داشته باشند امکانات بیشتری در اختیار محرومان قرار خواهد گرفت و اعتمادسازی، زمینه افزایش مشارکت های همگانی را فراهم می‌آورد.
پنج‌شنبه 30 دی 1395 ساعت 10:07
اعتمادسازی، زمینه افزایش مشارکت‌های همگانی را فراهم می‌کند نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، گفت: اگر مردم و به ویژه خیران همراهی بیشتری در زمینه ارائه خدمات به نیازمندان داشته باشند امکانات بیشتری در اختیار محرومان قرار خواهد گرفت و اعتمادسازی، زمینه افزایش مشارکت های همگانی را فراهم می‌آورد. http://cdn.icana.ir/d/019/103291.jpg اعتمادسازی،,زمینه,افزایش,مشارکت‌های,همگانی,را,فراهم,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جبار کوچکی‌نژاد در جلسه با روسای کمیته امداد تلاش‌های مجموعه کمیته امداد را در جهت توانمندسازی خانواده‌ها و ارائه خدمات گوناگون به مددجویان قابل تقدیر دانست و گفت: کمیته امداد حضرت امام (ره) نقش اساسی در کاهش فقر و ارتقاء سطح اقتصادی و فرهنگی خانواده‌ها داشته است و اگر مردم و به ویژه خیران همراهی بیشتری در زمینه ارائه خدمات به نیازمندان داشته باشند امکانات بیشتری در اختیار محرومان قرار خواهد گرفت و اعتمادسازی، زمینه افزایش مشارکت های همگانی را فراهم می‌آورد.

وی به برخی از برنامه‌های ششم توسعه کشور اشاره کرد و افزود: حمایت از بخش‌های اشتغال، مسکن و معیشت مردم و نیازمندان با تعامل نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی در حال پیگیری است که امیدواریم گام‌های اساسی‌تر برای حمایت از فقرا در قالب مصوبات  و قوانین برداشته شود.

وی توانمندسازی خانواده‌ها را از برنامه‌های مؤثر کمیته امداد حضرت امام (ره) دانست و تصریح کرد: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از این اقدام ارزشمند حمایت می‌کنند و تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم اعتبارات بیشتری را برای تحقق این مهم جذب کنیم.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: انعکاس به موقع و شفاف عملکرد کمیته امداد حضرت امام (ره) می‌تواند نقش مهمی در افزایش مشارکت مردم در بحث رسیدگی به مشکلات اساسی محرومان داشته باشد.

پیان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000