هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زارعی:

بین نمایندگان کهگیلویه وبویراحمد و استاندار تعامل خوبی وجود دارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی یک الگوی خوب و مجاهدی نستوه برای همه مسئولان است.
پنج‌شنبه 30 دی 1395 ساعت 10:08
بین نمایندگان کهگیلویه وبویراحمد و استاندار تعامل خوبی وجود دارد نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی یک الگوی خوب و مجاهدی نستوه برای همه مسئولان است. http://cdn.icana.ir/d/019/43602.jpg بین,نمایندگان,کهگیلویه,وبویراحمد,و,استاندار,تعامل,خوبی,وجود,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلام محمد زارعی در بخشی از نشست شوراهای اموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد درگچساران گفت: دشمن در همه حال و با استفاده از فرصت‌های مختلف قصد ضربه زدن  به ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران را دارد.

وی با بیان این‌که «جامعه ایران از نظر بالندگی و استقلال کشور در سطح بالایی قرار دارد»  ادامه داد: اگر آموزش و پرورش که بزرگترین دستگاه در کشور محسوب می شود بتواند در امر پرورش که مهمترین رسالت اوست به خوبی موفق شود می‌تواند یک فنداسیون خوب و محکمی را برای جامعه ایجاد کند. آموزش و پرورش نقش حیاتی را در رشد جامعه کشور برعهده دارد.

وی خاطرنشان کرد: باید به سمت ایجاد نبوغ و نوآوری و ابتکار حرکت کرد. با تمام محدودیت هایی که در کهگیلویه وبویراحمد وجود دارد خوشبختانه آموزش و پرورش این استان توانسته تاکنون عملکرد خوبی را زا خود ارائه دهد. باید نتیجه و جمع‌بندی جلسات این نهاد عملی شود. باید تلاش کرد تا راه برای مشارکت های مردمی باز شود.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا افزود: اگر فاصله بین دستگاه آموزش و پرورش ایجاد شود جامعه دچار آسیب می شود. تا کنون گام های موثری در زدودن برخی از مشکلات این نهاد در استان برداشته شده است.  اگر شکافی ایجاد شود به یقین اهداف آموزش و پرورش صورت نخواهد گرفت. به لطف خداوند میان نمایندگان کهگیلویه وبویراحمد و استاندار هماهنگی و همدلی وتعامل بسیار خوبی برقرار است.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000