ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:

دولت در برنامه ششم توسعه بخش کشاورزی را فراموش کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت:عملا بخش کشاورزی در برنامه ششم توسعه دولت فراموش شده و دولت هیچ اولویت برای این موضوع در نظر نگرفته است.
پنج‌شنبه 30 دی 1395 ساعت 10:14
دولت در برنامه ششم توسعه بخش کشاورزی را فراموش کرد نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت:عملا بخش کشاورزی در برنامه ششم توسعه دولت فراموش شده و دولت هیچ اولویت برای این موضوع در نظر نگرفته است. http://cdn.icana.ir/d/019/59599.jpg دولت,در,برنامه,ششم,توسعه,بخش,کشاورزی,را,فراموش,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عباس پاپی‌زاده در اهواز اظهار داشت: دولت اساسا لایحه برنامه ششم توسعه را به مجلس تحویل نداد و اعتقاد داشت که برنامه ششم توسعه را نباید به مجلس برده شود که این موضوع سبب ایجاد بحث و جدالی بین نمایندگان و هیئت دولت شد.

وی افزود: آن‌چیزی که در قالب لایحه برنامه ششم توسعه به مجلس ارائه شد در واقع چند الویت تعریف شده از سوی دولت بود که در هیچ کدام از این الویت‌ها بخش کشاورزی نیامده است.

نماینده دزفول درمجلس شورای اسلامی گفت: عملا بخش کشاورزی در برنامه ششم توسعه دولت فراموش شده و دولت هیچ الویت برای این موضوع درنظر نگرفته است. ما در مجلس نهایتا 5 تا 10 درصد لایحه را می‌توانیم تغییر دهیم و شورای نگهبان نیز طبق قانون اگر تغییراتی نیاز باشد باید آن‌ها را لحاظ کند.

وی بیان‌کرد: 80 تا 90 درصد اشتباهات دولت را مطابق با مصوبات مجلس اصلاح کردیم اما همچنان مواردی برای اصلاح باقی مانده است که فرصتی برای تصحیح آن‌ها وجود ندارد. سازمان جهادکشاورزی به جای اینکه در مصاحبه‌های خود بگوید موضوعی در برنامه ششم توسعه دیده نشده  باید بگوید چرا در لایحه بخش کشاورزی پیشنهادی نداده  زیرا متولی اصلی برنامه‌های کشاورزی وزارت جهاد است.

به گزارش تسنیم، پاپی‌زاده با بیان اینکه مواردی که اعضای مجلس تصویب کردند به شدت چند برابر آن‌چیزی است که در لایحه دولت برای بخش کشاورزی نوشته است، افزود: در جلسات فشرده‌ای که کمیسیون کشاورزی با اعضای دولت و جهاد کشاورزی داشت اعلام کردیم و درکنار تذکرات اقداماتی مبنی برتصویب مفادی به نفع بخش کشاورزی داشتیم که حتی در لایحه دولت به آن اشاره‌ای نشده است.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار