هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نصرالله پژمانفر:

برگزاری تجمع غیرقانونی هیچ گروهی پذیرفتنی نیست

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: تجمع غیر قانونی نباید برگزار شود و اینگونه رفتارهای هیچ گروهی پذیرفتنی و مورد تایید نیست.
پنج‌شنبه 30 دی 1395 ساعت 11:14
برگزاری تجمع غیرقانونی هیچ گروهی پذیرفتنی نیست رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: تجمع غیر قانونی نباید برگزار شود و اینگونه رفتارهای هیچ گروهی پذیرفتنی و مورد تایید نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/85123.jpg برگزاری,تجمع,غیرقانونی,هیچ,گروهی,پذیرفتنی,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام نصرالله پژمانفر در حاشیه مراسم یادبود 2 شهید مرزبانی تایباد در مشهد گفت: همه گروهها باید به سوی برگزاری گفت و گوها در مسیر قانونی حرکت کنند و دستگاه های امنیتی و اجرایی نیز باید برای ابراز عقاید و بیان مسائل به آنها فرصت بدهند.
وی افزود: گاهی برخی رفتارهای غیر قانونی به دلیل مضایقه هایی است که برخی مسئولین برای ابراز عقیده ایجاد می کنند که جای تامل دارد.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شهادت جمعی از شیعیان کشور نیجریه و دستگیری رهبر آنان، شیخ ابراهیم زکزاکی در سال گذشته اظهار کرد: این اتفاق دل همه مسلمانان را جریحه دار کرد و حق همه مسلمانان است که عواطف و احساسات خود را در این باره بروز دهند.
ارتش نیجریه 14 دسامبر 2015 شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه و همسرش را پس از زد و خورد خونبار با اعضای جنبش وی بازداشت کرد.
به گزارش ایرنا، بر اساس اعلام رسمی دادگاه نیجریه، پلیس این کشور موظف است مقدمات آزادی شیخ زکزاکی و همسر وی را فراهم کند اما نهادهای امنیتی این کشور همچنان به مانع تراشی های خود علیه شیعیان ادامه داده و از اجرای این حکم رسمی، ممانعت می کنند.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000