هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پارسایی:

طرح تحول سلامت هزینه های درمان مردم را کاهش می دهد

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تحول سلامت هزینه های درمانی مردم را کاهش می دهد که این موضوع از مزیت های این طرح است.
پنج‌شنبه 30 دی 1395 ساعت 11:15
طرح تحول سلامت هزینه های درمان مردم را کاهش می دهد سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تحول سلامت هزینه های درمانی مردم را کاهش می دهد که این موضوع از مزیت های این طرح است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606106754959842.jpg طرح,تحول,سلامت,هزینه,های,درمان,مردم,را,کاهش,می,دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهرام پارسایی درباره طرح تحول سلامت گفت: از نقاط قوت این طرح این است که به مردم کمک می کند تا هزینه های درمانی شان کاهش پیدا کند و این مزیت خوبی است.
وی با اشاره به این که باید برای اجرایی شدن طرح تحول سلامت برنامه ریزی خاصی انجام داد گفت: بی برنامه گی باعث می شود که هزینه های بسیار کلان و گزاف به کشور تحمیل می کند.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه خاصی برای چگونگی هزینه کردها وجود ندارد، همچنین مدیریت خوبی برای بحث نحوه درمان ها وجود ندارد.
وی در ادامه با ذکر مثالی اظهار داشت: برای مثال تعدادی از پزشکان مشاهده می کنند که بیمار نمی خواهد هزینه پرداخت کند؛ به دلیل این که سهم کارانه نصیب خود پزشک شود، درمان هایی می نویسند که مورد نیاز نیست. برای مثال آزمایشاتی همچون آنژیوگرافی و انواع رادیولوژی هایی را تجویز می کنند.
وی اضافه کرد: باید برنامه دقیقی برای اجرای این موضوع وجود داشته باشد، برای مثال اختلاف دریافتی پزشکان یا این که برخی از پزشکان می توانند بیشترین درآمد را در جامعه داشته باشند و بخش دیگری از جامعه پزشکی کسب درآمد زیادی ندارند.
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برنامه مدون و کاملی برای اجرای طرح تحول سلات در کشور وجود ندارد. ما فقط طرحی را آورده ایم و به مردم می گوییم پول ندهند در حالی که این موضوع می تواند مشکل ساز باشد، اگر در این راستا برنامه ریزی کافی وجود نداشته باشد ما به مشکل بر می خوریم زیرا مطالبات مردم بالا می رود و نمی توان پاسخگوی آن بود.
به گزارش ایرنا، وی اظهار داشت: اگر برنامه ریزی خوبی نباشد، برای دولت آینده ، این معضلی بزرگ و سخت تر از طرحی مثل یارانه ها خواهد بود.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000