سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
وزیر کشور:

در حوزه اقتصاد از ظرفیت بانوان استفاده شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
وزیر کشور گفت: در حوزه اقتصاد باید از ظرفیت بانوان استفاده شود.
پنج‌شنبه 30 دی 1395 ساعت 11:24
در حوزه اقتصاد از ظرفیت بانوان استفاده شود وزیر کشور گفت: در حوزه اقتصاد باید از ظرفیت بانوان استفاده شود. http://cdn.icana.ir/d/019/42935.jpg در,حوزه,اقتصاد,از,ظرفیت,بانوان,استفاده,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالرضا رحمانی فضلی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: برای نخستین بار در استان لرستان جلسه مشترکی با بانوان فعال در حوزه اقتصاد برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: دولت این طبقه را که نقش ویژه‌ای در حوزه تولید دارد باید به‌صورت ویژه مساعدت کند تا بتوانیم از ظرفیت‌های بانوان نیز استفاده کنیم.

وزیر کشور تصریح کرد: با توجه به اینکه وزیر معین استان لرستان هستم دوره‌های کوتاهی را به استان سفر می‌کنیم تا از نزدیک در جریان کارها، فعالیت‌ها و رفع مشکلات باشیم.

رحمانی فضلی اضافه کرد: تاکنون اقدامات خوبی صورت گرفته که در جلسه اقتصاد مقاومتی امروز به آن پرداخته می‌شود و از تمام فعالان حوزه تولید و اقتصاد خواسته‌ شده در این جلسه حضور داشته باشند تا هم اقدامات صورت گرفته و هم مشکلات و مسائلی که پیش‌آمده را مطرح کنیم.

به گزارش ایسنا، وزیر کشور امروز به منظور بهره‌برداری از ایستگاه پمپاژ شرکت کشت و صنعت لرستان و شرکت در همایش نقش زنان در اقتصاد مقاومتی وارد خرم آباد شد.

وزیر کشور همچنین امروز از گلخانه و کشت و صنعت شهرستان خرم آباد بازدید کرد.

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000